Jump to content

noam

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by noam

1. לא בעיה להוציא דרכון אם אתה שחקן כדורגל ועם קצת קשרים סתם הלך על איטלקי כמו שלאוואט יש צרפתי
  2. ולבן סהר יש דרכון פולני אז הוא גם לא זר ולא צריך אישור עבודה
  3. בלי קשר אם הוא חותם או לא יש לו דרכון איטלקי מה שאומר שהוא יכול לחתום בכל קבוצה מהאיחוד באירופה ולא להיות שחקן זר
  4. חחחחחח שמע אחי אם יש משו שנוכל יכול לזהות זה נוכל ולפי מה שאני רואה שאול נוכל די ממוצע
  5. מוקדש למנהלת עבודה המזדיינת בתחת שכל שעה דוחפת לי עבודה בגלל שאני חדש כולם שמה דופקים אותי בלי שאני שם לב .... יום יום אני תולש מהלוח דף יום ראשון עצוב יום שני אני שמח ויום שלישי הוא יום חדש שבו אשכב על הגב אתהפך על הבטן והמוח רץ או עובד כמו חמור למזוזה אני עבד והמוח רץ יום יום אני הופך מחומר לאבק יום ראשון שחור יום שני אני זורח ויום שלישי כוכב חדש שבו אשכב על הגב אתהפך על הבטן והמוח רץ או עובד כמו חמור למזוזה אני עבד והמוח רץ יום יום אני ממתין לסוף הטוב יום ראשון כמעט יום שני את נעלמת ויום שלישי אני לבד ואז אשכב על הגב אתהפך על הבטן והמוח רץ או עובד כמו חמור למזוזה אני עבד והמוח רץ
  6. והנה ריאל הולכת לעוד אליפות סעעמממקקקקק ואני עוד תחילת שנה המרתי על אתלתיקו
  7. שמעו אני רואה אותו דווקא מצליח באירופה אבל לא ניראה לי אנגליה.... יהיה לו שמה קשה עם כל הכח והמהירות שבליגה הזאת אמרו שהוא דחה את גנק לא מבין למה
  8. שמעו אני חדש פה ואולי אני יוצא עכשיו טמבל אבל מיזה לירון דיאמנט??? זה הג'נג'י שעלה לשחק מול הרצליה ב10 דקות אחרונות???
  9. חחחחחחחח אני אשכרה כמו טמבל יושב פה חצי שעה מסתכל על הנושא הרגתם אותי דרך אגב חדש פה..........
  10. שחקן בן זונה מכיר מהמנג'ר חחחח אפילו שזה משחק הרמה של השחקנים הכי מציאותית שמה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.