Jump to content

noam

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by noam

1. תגיד אתה רציני??? אין דבר יותר טוב מזה שמכבי נמכרה זה דבר ראשון דבר שני חכה אין כרגע שחקנים טובים להביא צריך לחכות מקסימום תחילת שנה הבאה לא יקרה שום דבר לא לזרוק סתם כסף!!! גם ביתר לא לקחה אליפות בעונה הראשונה לא צריך להתפרע סתם צריך להביא שחקנים בחוכמה
  2. שחקן סבבה למחיר סביר לא ל350 אלף דולר לעונה מקסימום ל100 אלף בכל מקרה הוא יושב על הספסל לא מאיים על אף קבוצת ליגה אחרת אין מה להתלהב ממנו אם הוא מעדיף את ביתר ולעלות במשחקי גביע הטוטו אז הוא חתיכת אידיוט
  3. אני מת שיביאו כבר שחקן שבאמת סקורר וישימו את קמאנאן על הכנף כמו בטדי נגד ביתר אז באמת ניראה את היכולת הטכנית והמהירות שלו הוא שחקן חיה על הקו יותר מאשר חלוץ חוד
  4. אני לא מבין איך אתה רוצה להרכיב חלוץ מטרה כמו עזרן שלא פוגע גם מול שער ריק איך אתה מוציא את גזל שאנחנו בקרב השרדות ומרכיב את קמאנאן כנף שכרגע הוא עם כמה שזה עצוב הסקורר שלנו(אני לא אומר שהוא גרוע אני פשוט אומר שהוא שחקן כנף במקור והוא עושה את זה הרבה יותר טוב אבל אין לנו כרגע שחקן שיכול להבקיע חוץ ממנו)
  5. גזל שחקן שנלחם כמו מטורף אז נכון שאין לו טכניקה אבל הוא מפצה על זה עם לחימה גדולה שחקן שעכשיו הכי מתאים לנו
  6. תגיד אחי תבסדר??? הוא חתיכת אפס אני לא יכול לראות אותו משחק אז פה ושמה יש לו יציאות אבל סך הכל הוא חתיכת אפס אין לא מקום במכבי
  7. חחחחח עד שהם מנצחים ככה הם חוגגים??? אחד המצחיקים
  8. צודק! גם אלה שלא מובטחת להם חולצה צריכים להראות יכולת טובה שקבוצות אחרות יקחו תזבלים האלה
  9. רק לא מסיקה הכל באמת הכל חוץ ממנו
  10. זה מצוין מדובר פה על שחקן שלא נגע בכדור מלא זמן וגם לא בכושר משו תפרוש כבר יקוף!!! שונא אותו זבל של שחקן ובנאדם הסמל של הפועל בצהוב שחור
  11. קשר קדמי עם טכניקה שנלחם על המגרש כמו קשר אחורי
  12. נימני בחיים לא יפרוש ככה מתאים לאבוקסיס (הפרישה שלו היתה יותר גרועה)
  13. יציע העיתונות והטריבונה אותו רעיון כמה קופים צועקים אבל ביציע הם יודעים כדורגל בטריבונה סתם מזיינים תשכל
  14. מתחילים מלחמה עם ביתר??? עכשיו על כל שחקן אפס חצי מליון דולר ברדה בחיים לא אלינו קולאוטי סבבה אני מעדיף שלא וללכת על חלוץ זר ברמה
  15. דבר ראשון לפתח את הדרום יש שמה קהל ודבר שני בטח גם לנבחרת שתבוא לשחק שמה ולא רק בצפון הארץ או מרכז הארץ...
  16. אתם שוחכים שעד עכשיו אין לו עם מי לשחק!!! הוא אשכרה לבד אין למי למסור אין למי לתת ומי שהיה מול סכנין ובכמה משחקים אחרים יודע על מה אני מדבר הוא ציר מרכזי אז גם אם הוא לא נותן תטאצ' האחרון לגול או תבישול הוא שחקן מעולה ואין ספק שהכי טוב במכבי כרגע ואני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם הוא לא היה בא לקבוצה חוץ מזה בוזגלו ילד מטומטם ואתה תראה שמכל פיפס קטן הוא יתפוס מעצמו מלך מה שידפוק לו תקריירה במהלך השנים
  17. בטלספורט זה בדרך ככל 0% אמין אני לא יהיה מופתע אם מחר הם יכתבו שקאקה על הכוונת של ביתר
  18. זה שחקן שאתה ישר רואה שהוא טכני ברמה כזאת שאין בארץ הניהול משחק התקפי שלו זה דבר שאין פה לשום קבוצה הוא גם לא ישראלי מה שאני מקווה שאומר שיחסוך לנו תתפיסת תחתח הזאת אחרי סיפור קטן בתקשורת(מאור בוזגלו שנעלם השבועיים האלה) ואני מדבר לפני הפגרה ועוד מאות לפניו
  19. חחח בטח שהוא ביכולת ירודה אם לא סלטיק לא היו מציעים אותו...
  20. מה הקשר לתפקידים שלהם לא הבנתי אבל אם הוא מבוקש באנגליה אז אין לנו סיכוי... גם דרבי תציע לו יותר ממה שהוא יקבל במכבי...
  21. למה אתה בטוח שיתנו לו שכר יותר טוב??? מכבי כרגע קבוצה שיכולה לתת שכר גבוה יותר וחכה עוד לא ראיתה אותו בארמת בפעולה מלפני שאתה משווה ללרואה לרואה=אחד הזרים הטובים שהיו פה יחסית לליגה שלנו גאון בכדורגל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.