Jump to content

noam

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by noam

1. באמת שכבר אין לא יוהיו לו עכשיו הרבה הזדמנויות להוכיח את עצמו לא ניראה שעם ההנהלה החדשה יהיו הרבה חוכמות איתו לא יהיה טוב יעוף וכרגע הוא על הפנים
  2. שחקן כזה די קשה למצוא הוא גם הורס משחק וגם בונה משחק אין הרבה כאלה עכשיו בשוק וגם כרגע אנחנו לא צריכים אחד כזה
  3. קמאנאן זה שחקן שצריך לשחק על הקו לא כחלוץ חוד!! ומי שהיה בטדי יודע על מה אני מדבר שכל כדור שמגיע אליו בקו ימין אי אפשר לעצור אותו בלי פאול שהוא על הקו עזרן??לא ניראה כרגע כמו חלוץ סקורר
  4. הקפאה לא יכולה להיות שבוע שבועיים אפשר להפסיק הקפאה רק שנפתח עוד פעם חלון העברות זאת אומרת כל חצי שנה
  5. סופרמן או לא? לא מבין למה מביאים עכשיו רכש צריך לעלות רק איתו שחקן אחד דאבל בטוח
  6. שחכת ששמה הוא גם שוער טובאפילו כמאמן הוא לא רע ממה שראיתי הוא יותר טכני מאשר מגן או שופט קו בטניס אני הייתי שם אותו קשר
  7. ניראה יותר מדי טוב להיראות אמיתי אבל עכשיו זה יכול להיות גם אמיתי!!! שיבוא לכמבי הלוואי יחתום וישחק כמו בסרטון פיפא הזה
  8. יששששששששששששששש זהו סופי חחח עכשיו את כל היהודים הטובים בעולם אלינו!!!
  9. שמעו זה יכול להיות באמת אחת התפאורות היפות אם יוסיפו לשמה מבמקום סתם בניינים את עזריאלי וכל מיני בניינים גדולים בעיר דומה למה שפריז עשתה זה יכול להיות אחד היפים
  10. חולץ הכי טוב בארץ לא הייתי אומר אבל בהחלט שחקן מצוין שפשוט המוראל שלו מאוד מאוד מאוד נמוך אולי באמת הכי נמוך בליגה ארביטמן שחקן שבהחלט יכול להיות אחד מבין הטובים בליגה צריך להביא למכבי אבל עכשיו? לא בטוח בזה תחילת עונה הבאה יכול להיות רכש מצוין
  11. צודק אבל אני חושב שמאמן כמו לוין שהיה כבר במכבי צריך להבין שאתה בפיגור 2-1 אתה עולה עם מוטיבציה למה אתה מעלה את מסיקה וששחקן לא פוגע מתחילת עונה(עזרן) אז מה לעשות כמה שהוא רוצה אי אפשר לעלות איתו בהרכב ובפורום הזה זה כבר חוזר על עצמו יותר מדי פעמיים למה לא דור מלול??? מה מסיקה יותר טוב??? שיטרית יותר טוב?? אני מפספס פה איזה משו??? כל מאמן יכול להבין את זה
  12. שמע זה ממש לא יפה אתה מעליב את מסיקה נגר יש רק אחד פה=ארז מסיקה לא אף אחד אחר!!!!!!!
  13. שמעו אני לא יכול יותר ועוד שפתחתי פה אשכול אחרי סכנין היו פה כמה שיצאו נגדי עזרן חתיכת אפס!!!! וזה לא רק 2 ההחטאות המביחות שלו זה גם האיבודי כדור שלו באגפים הוא לא טוב הוא לא שחקן בתקופה רעה הוא פשוט וקל לא שחקן!!! ולבין אני לא בעד פיטורים בטח לא עכשיו אבל כמה זמן כמה יקח לו להבין שמסיקה חתיכת אפס עזרן לא עושה כלום ושיטרית עושה עושה פדיחות שיש לך את אוראל אדרי שבמשחק אחד של גביע הטוטו שיחק יותר טוב מכמה שחקנים בהרכב מתחילת עונה ושיש לך את דור מלול בחיאת ראבק הבנאדם כשרוני בטירוף למה למה אתה לא עולה איתו
  14. לא ניראה לי ששחקן בליגה האנגלית לא יהיה בכושר עם האימונים שמה...
  15. בטח שביתר אבל את ביתר אני ממש לא שונא הייתי מעדיף שהם יקחו אליפות מאשר כל קבוצה אחרת אם אנחנו לא (חוץ מביתר שמשון) בוא נגיד שהשלוש שנים של חיפה שהם לקחו אליפות לא התבאסתי מזה
  16. גם עם הפגיעה בשחקן וגם עם השופט לטובתם הם הפסידו הפועל ללאומית!!!
  17. וואייי שיר חזק ולפורטו יש גם תשחקן 12??
  18. מה היה כל כך מושקע יחסית למשחקים אחרים השנה מול חיפה ומה שהיה בטדי היה יותר יפה מבחינת תפאורה(או שעשו ובגלל מה שקרה עם השוטרים לא העלו תתפאורה) מה שאני אומר פה זה שחיפה באמת לא מעניינת אותי באמת שאני שונא יותר את סכנין מחיפה והמשחק מול ביתר אם תשואל אותי הרבה יותר מעורר רגש מאשר מול חיפה חוץ מזה מזיינים אותם בראשון!!!
  19. שמעו לכו תדעו מה יהיה עם השחקנים האלה הם יכולים להיות נפילה גדולה וסכום של 6 מליון שקל ו400000 אלף דולר זה סתם סכום אם הם נופלים עם הרכש
  20. ביתר עושה מלא טעויות הם כבר לא פעם ראשונה זורקים כסף מקווה שזה עוד פעם יקרה כי כמו שנימני אמר וצדק אפשר להאבק על האליפות עם חצי תקציב מביתר וזה נכון צריך רק לעדת את מי מחתימים לא לזרוק סתם
  21. שחקן טוב אבל לא צריך לשלם עליו כל כך הרבה חוץ מזה אני ממש לא דואג לביתר גם אם הם יאבדו אותו אני בטוח שהם ימצאו בלם אחר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.