Jump to content

אליהו_הנביא

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by אליהו_הנביא

1. כך הגיוני לעשות, פשוט מקודם זה היה לטובת חיפה אז אמרו שלא יחכו.
  2. לא רק זה, יש עניין שחיפה הם בעצם היחידים שהתנאי שלהם נפסק בגלל עבירה שגם בתקנון החדש מובילה להורדת נקודות ולכן אצלם בפרט אין שום הצדקה משפטית לבטל את התנאי. בית הדין לא יוכל לבטל עונשי תנאי ישנים, כי אין משום יציאת תקנון חדש כמחיקת הגיליון ולכן יהיה מעניין.
  3. אם מישהו עדיין מחפש טיסה לבלגרד, חבר שלך לי את זה: https://hulyo.co.il/flightDetails/81284
  4. @Sawyer קח פיקנטריה משחק ראשן שאני זוכר אי פעם שלא שרנו אני מודה, בשום שלב של המשחק.
  5. מה שיפה אצלם זה שכל פעם כשהם מפסידים ישר יוצאים עם כתבי החצר מי אשם, פעם חלאילי, פעם כיוף פעם שימי, עלובים. אם הם היו יחידה בצבא הם היו מתים שם כולם תוך שבוע.
  6. יאללה נגמר, אוי ואבוי לנו אם אנחנו לא מנצחים היום והם כן.
  7. "יש להבחין באופן חד בין המקרה בו הפחתת הנקודות היא עונש מקורי, לבין המקרה בו היא עונש על תנאי בגין עבירה קודמת. הפעלת התנאי היא לא עונש של העבירה הנוכחית, אלא של העבירה הקודמת", המשיך דויטש. זה ציטוט סופר חשוב ואני בכלל לא בטוח שיחזירו להם נקודות
  8. לפי אתר הספורט של המדינה, שפיכצקי מדווח שרשם העמותות פותח בבדיקה נגד ההתאחדות, איך יכול להיות ששינו את דעתם ב180 מעלות רק בגלל מקרה חיפה. נראה מה יצא מזה.
  9. אנשים כאן רציניים? למה חוזרים על השטות הזאת? בית"ר בטדי תמיד עלה מאה ולפעמים גם יותר עם העמלה
  10. אתה בטוח? בגול של מדוניאנין גם ישבנו שם ונדמה לי שהיה דגל כזה
  11. ולכן אני מאוד מקווה שמכבי מכינים הפתעה כמו למשל צו מניעה לחילוט הערעור של חיפה או לקיום המחזור. בפועל נראה שמכבי אפילו לא יערערו
  12. עצם זה שהם מעכבים את ההחלטה כל כך הרבה אומרת שהם לא יחזירו את הנקודה, למרות כל מה שנאמר אחרי מקרה חיפה ולמרות זה שהדיינים כבר אמרו להתאחדות לסגת מזה.
  13. אני אומר שיפרסמו את ההחלטה לגבינו רק בשני, למה שני? כי היום זה יום של משחק ואחרי שפרסמו אצל בית"ר ביום משחק לא רוצים שיתלוננו, בשישי שבת לא מפרסמים ובראשון זה שוב יום משחק ואז בשני. מכבי לא יספיקו להגיש ערעור שידון ביום רביעי ואז מכבי נדפקו למקרה שזה ישפיע על המיקום. פשוט וקל.
  14. אם זה כזה ברור לכולם שמעכבים בכוונה כדי להשפיע על הדירוג, אם אני מכבי אני פונה לבית משפט ומבקש צו מניעה לקיום המחזור האחרון עד לפרסום הערעור. משהו שיערער כאן את כל הליגה, חלאס להיות כאלה זונות
  15. הדיון היה שבוע שעבר, אלוהים יודע מה יש להם למשוך את ההחלטה שבוע. אפשר לחשוב שהם צריכים לעבור על הראיות במשפט זדורוב. באותו יום הם היו צריכים לפרסם.
  16. אני יודע שתרגמו אותי כאן, אבל אם יש משהו שהזין הזה מבין בו ומדווח נכון זה ההתאחדות: שִׂים לֵב: בְּאֲתָר זֶה מֻפְעֶלֶת מַעֲרֶכֶת נָגִישׁ בִּקְלִיק הַמְּסַיַּעַת לִנְגִישׁוּת הָאֲתָר. נגישות לחץ נגישות לאנשים עיווריםהַמִּשְׁתַּמְּשִׁים בְּתוֹכְנַת קוֹרֵא־מָסָךְ. לחץ על תפריט הנגישות תגובות ערוץ הספורט >> כדורגל ישראלי >> ליגת העל זעם על החלטת ההתאחדות. מבחן גדול ליועמ"ש ולתובע פינס וברגמן ישנו את החלטתם? "לחץ פוליטי מופעל עליהם" הודעת ההתאחדות לכדורגל, לפיה היא תצטרף לערעור שהגישו הקבוצות שהופחתו להן נקודות, הסעירה את בית הדין ובעיקר את היועמ"ש, עמית פינס, והתובע עו"ד גלעד ברגמן והעמידה אותם במצב מביך. השניים, שדרשו בבית הדין להפחית נקודות, יצטרכו כעת להחליט אם לשמור על הנאמנות לעבודתם וליושרם המקצועי או להסכים לתכתיב שהונחת עליהם, להצטרף לקבוצות בערעור. "היועמ"ש והתובע הם שומרי הסף, עצמאיים בשיקול דעתם ואי אפשר לכפות עליהם לעשות משהו שהם לא מאמינים בו. שניהם במבחן גדול. זה לחץ פוליטי שמופעל עליהם", אמר גורם בבית הדין. לדעת משפטנים, אם אכן יתממש עניין הצטרפות ההתאחדות לערעור, זה יהיה המשך של מופע עליבות , שהחוקיות ממנו והלאה ומשמעותה אחת- הפקרת בית הדין המשמעתי ודייניו וזאת אחרי שבית הדין הקשיב לתובע ונענה לבקשותיו, ומימש את הלכת ביה"ד העליון באשר להפעלת תנאי. לדעת חברי הנהלת ההתאחדות, אם אכן ההתאחדות תפעל להצטרף לערעור, יהפוך בית הדין המשמעתי לבלתי רלוונטי אך לא רק הוא, אלא גם תפקיד התובע שבית הדין לא יוכל יותר להקשיב לבקשותיו, מחשש שלאחר מכן יצטרף לערעור על עונשים שנפסקו כנגד נאשמים שהוא עצמו ביקש. יהפכו לבלתי רלוונטיים? דייני בית הדין המשמעתי. חברי הנהלת ההתאחדות העלו מספר שאלות בנושא. אם אכן יוחזרו הנקודות למכבי חיפה ולבית"ר י"ם בגלל דרישת ההתאחדות מה יהיה גורל נקודות שהורדו מהפועל תל אביב? או מבני סכנין? או הנקודה שהופחתה מחיפה בתחילת העונה? ובאיזה נימוק ישתמשו תובע ההתאחדות והיועץ המשפטי כשיישאלו ע"י ביה"ד העליון איך אחרי שביה"ד פסק בתיקים הללו בהתאם לבקשתם, הם הופכים את עורם? בשורה התחתונה, במסר שהעבירה אתמול, ההתאחדות מנסה לשנות את הוראת השעה באמצעות ביה"ד העליון ודומה הדבר למקרה בו הפרקליטות פועלת על פי חוק מדינה, מבקשת ומקבלת עונש שנגזר על נאשם, אבל אז מופיעה המדינה ודורשת מהפרקליטות להצטרף לערעור הנאשם, מאחר שיישום אותו חוק שנחקק על ידי המדינה, לא מתאים למדינה. "זה דרך עוקפת חוק. במקום לשנות את הוראת השעה שחוקקה על ידי ההתאחדות, ההתאחדות עצמה מנסה בדרך לא דרך לעקוף את אותו החוק. ב-24 שעות ביצעה ההתאחדות מופע לוליינות, במסגרתו לכשנפסק העונש לבית"ר י"ם, תמכה ההתאחדות בהחלטת ביה"ד בכל ערוץ אפשרי אולם לפתע בצהרי היום מייד לאחר ההחלטה בעניין מכבי חיפה, התהפכו היוצרות" אמר גורם משפטי.
  17. חברה מה קורה לכם, אתם פשוט ממציאים מציאות שלא קרתה. הצעת הפשרה הייתה בדיון בערעור ולא הסיבה לערעור, מאיפה אתם מביאים את הדברים האלה? וברור שהם לא יצטרפו לערעור מורחב אם נדרש לו, זה לא מה ששחר הבן זונה הזה ירצה. בינתיים לא בטוח שההתאחדות תצטרך לערעור של חיפה למרות מה שכתוב, היועץ המשפטי והתובע צריכים לוותר על היושרה המקצועית שלהם ולהיכנע ללחץ פוליטי, רישמית זה טרם קרה.
  18. לא הבנתי מה אתה רוצה כאן, אם זה מה שאתה כותב אז או שאתה אוהד חיפה אדיוט או שבמקרה הגרוע התעמולה השקרית של חיפה בתקשורת נכנסה לך. לראש. אף אחת מהן לא נענשה לפי סעיפי התקנון החדש, בו אבוקה לדשא שווה כסף, אלא על תנאי שהיה להם. חיפה הבני שרמוטות בכלל על תנאי בגלל זיקוקים ליציע שלנו בסמי עופר.
  19. לחדד לך את זה, כדי שההתאחדות. תצטרף. לערעור התובע צריך לבקש את זה, זה אומר שהוא פועל נגד הבקשה שלו עצמו.
  20. בינתיים אני לא מבין איך ההתאחדות יכולה להצטרף, התובע צריך לבקש את הערעור כנגד העונש שהוא עצמו דרש, אם מחייבים אותו והוא לא מתפטר הוא קוקסינל
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.