Jump to content

אליהו_הנביא

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by אליהו_הנביא

1. לא מבין את בזבוז הזמן עם אדו, מדובר בשחקן עם מנת משכל של כלום. נחמיאס, דן ביטון, ובלטקסה לא צריכים להיות במכבי.
  2. גם אם הוא קיבל אפס תנאים, הוא צריך לדעת שהוא צריך להחליף אחד הקשרים בנידם, תשנה משהו, כל הקישור נראה כמו פח זבל, מה גבי ופרץ עשו שמגיע להם להישאר? לפחות נידם יכול לבעוט מבחוץ. אדו חצי שעה לא רץ, תחליף בשחקן שיהיה מסוגל לרוץ אחרי השחקן בגול שלהם. אתה לא רואה שגבי לא יודע להרים, מאה הרמות לרחבה וכלום, איך אתה יכול לקבל גול כזה מתפרצת דקה 90? מכדור עונשים על הקרן? איך? זה פשע.
  3. השאלה אם סיסוקו מחליף ליוריס? זו העמדה שלו? 6? זה לא דורס את נידם? שחר(למרות שהוא לא שש)
  4. אנשים כאן מאחלים לו שימכר ביותר, למה? כדי שמכבי יקבלו עוד קצת כסף? הרי כבר הבנו שהכסף הזה לא משמש להבאת תחליפים ראויים אז למה זה מעניין? אני מקווה שה15 אחוז ממכירה עתידית לעולם לא ימומש, שלא יצליח שם, שיקרע משהו ושיבין שמי שעוזב את מכבי בצורה מסריחה לא יתקדם. אגב, רק יונתן כהן מעלה לו סטורים של תודה וביי.
  5. וזה שהוציאו את מאיה רונן הבלתי נסבלת הזאת מהבוידעם רק בשביל השידור, מי ישמע מה היא מוסיפה? ערוץ חברים.
  6. אה אוקי, לא ראיתי את תחילת המשחק וראיתי תמונה שלו מסוף המשחק עם האימונית ותג שם, אז חשבתי שלא שיחק.
  7. באמת שצריך להיות אדיוט רציני כדי לחרבן חולצה צהוב כחול
  8. לא רק זה, אני חושב גם שתורג'מן עדיף על זהבי במשחק כזה. במשחקים שמשחקים על מתפרצות וצריך מהירות של החלוץ זהבי לא באיזור חיוג בכלל.
  9. כן כבודו? באיזה חלק בדיוק? עם קיץ קצת יותר מנוהל זה משחק של 3-0 לנו, מי הם בכלל? באיזה עולם קבוצה מוותרת על חצי הרכב שלה לטובת נבחרת אולימפית? אנחנו מגשימים חלומות עם עוזי חיטמן או קבוצת כדורגל מקצוענית? זה נראה לך הגיוני ששלושה שחקני התקפה שלך נמצאים בפאריס כשאתה נלחם על ליגת האלופות? זין שלי ששחר היה מאפשר לזה לקרות עם מכבי חיפה.
  10. וואו זה היה רע מאוד, האשמה היחידה על זה שהגענו עם סגל כזה למשחק כל כך חשוב היא רק על ההנהלה. אין לי מילים לתאר זה בלתי נתפס. חוזז, אבישי כהן, אדו, זה עצוב נורא. ושוב בלטקסה, נחמיאס, איזה חלשים אלוהים ישמור, רז שלמה הכי טוב ביניהם והוא עדיין עושה התקפי לב. גבי למשל לא היה קיים יוריס חושך, למה לא לתת לנידם לשחק? קישור כל כך נגרי הרבה זמן לא הצגנו. ועדיין אם אנחנו לא עוברים קבוצה כזאת מישהו בצוות המקצועי צריך לשים את המפתחות לא בגלל שאולי נפסיד אלא בגלל הצורה שהגענו למשחק כזה.
  11. מאחל לו שאיזה סרבי חמום מוח ינפץ לו את הברך במשחק הראשון שלו שם, בן זונה .
  12. ומה אם מחר זה מתפוצץ? אז סתם הוא לא שיחק במשחק אחד מתוך שניים הכי חשובים שיש? אין לי מילים לתאר את התסכול והכעס על המועדון.
  13. ואז זה בכלל יסתדר עם זה שפתח תקווה כל הזמן מחליפים את הסמל לפי מה שאנחנו עושים, כי בתכלס הפכנו אליהם
  14. והבדיחה היא נטו על חשבוננו האוהדים. מנויים סולד אאוט כשחיפה בחצי כמות עם מחאות ושמים עלינו זין ענק. הרי לא ישתמשו בכסף שקיבלו כבר ויקבלו עליו לשחקנים שיהממו אותנו. וכמה מסובך היה לשים לו מליון יורו סוף שנה שעברה כדי שיהיה שקט בגזרה הזאת? אני מת לדעת מי המטומטם שאמר, עזבו לא צריך.
  15. גם אם הם לא נכונים אנחנו סמרטוטים, מה שההנהלה עושה השנה בהכנה לעונה שחיכינו לה שלוש שנים, היא פשוט בלתי נסבלת. זו זריקת הזין הכי גדולה שאני זוכר אי פעם ממכבי, מילסון, זרים שנשארו או הלכו, האולימפית. אין מילים.
  16. ההכנה השנה לליגת האלופות היא בושה וחרפה. שלוש שנים חיכינו לזה ועד שהשגנו את הכרטיס למוקדמות ההנהלה שמה עלינו זין ומתנהלת שערורייתית. מעבר לזה שאנחנו ניגשים עם חוזז ואדו למשחק כזה חשוב, כל. סאגה עם מילסון הזויה, כי אם הוא היה בהכנות למשחק הוא חייב לשחק. גם ההתרפסות מול ההתאחדות עם האולימפית היא בושה וחרפה, הרי נטו מבחינת השגיות של הכדורגל הישראלי העפלה לליגת האלופות שווה הרבה יותר מזכיה בזה אולימפי אפילו, אחד לפחות מבין של שלישיית החוד היה צריך להיות משוחרר למכבי.
  17. אני לא מצליח להבין מה משמעות הניקוד. אנחנו עם הניקוד הכי גבוה שלנו אי פעם נראה לי וקיבלנו את שתי ההגרלות הכי הזויות.
  18. שחקן ששומר מצוות ומאמין לא יחתום על חוזה חדש בתאריך הזה עם דגש על התקופה מתחילת חודש אב.
  19. תורג'מן פצוע בברך עלה לחימום עם חבישה מגבילה. פשוט נפלא.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.