Jump to content

אליהו_הנביא

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by אליהו_הנביא

1. הבעיה שכשמשחקים עם זהבי חלוץ המשחק הרבה יותר תקוע לאחרונה, רוב הגולים שלו לאחרונה זה פנדלים.
  2. תיקח את מה שאתה אומר ותחשוב שתצא לשלושה האחרונים עם נקודה הפרש.
  3. כל התקפה גול ריינה ממש מתעקשים לאבד כל כדור. הכל מתנקז ליום שני, ניצחון שם וזה שלנו, הפסד נקודות ונחרבן את זה לדעתי, חיפה לא יאבדו נקודות.
  4. ריינה השרמוטות מכרו את המשחק, הם לא קרובים לכלום, איפה המשחק שלהם נגדנו ואיפה היום.
  5. כבר ביקשו אתמול, סכנין לא מוכנים שיהיה לנו רוב ביציעים.
  6. אז אל תחשוב שזו התרפסות אלא בחירה באיזה משחק לא יהיה קהל. מראש ההתעקשות של התובע על נסיבות מחמירות הייתה חסרת שיניים אבל הוא יכול היה לדרוש אי מכירת כרטיסים לחוץ.
  7. בית הדין לא זרם עדיין, הם לא קיבלו את העונש עדיין. לא רואה מצב שהם לא הסכימו לקבל הסכם טיעון ונשארו עם נסיבות מחמירות והם יקבלו פחות מאיתנו ומהפועל.
  8. אני חושב שאתה קצת ממהר. עניין השפיוט המהיר לא כל כך רלוונטי לעונש שהם מחכים על המשחק נגדינו, כי שם יש להם נסיבות מחמירות והם סירבו לעסקת טיעון.
  9. חכה, עוד לא פירסמו את ההחלטה לגבי המשחק שלהם נגד באר שבע. לוקחים את הזמן, שבועיים לא מספיק.
  10. https://www.football.org.il/decisiondisciplinarycourt/?DECISION_ID=145153 מסתבר שאתמול היה דיון מוחרש על אירועי הדרבי שלהם, שמונה דקות הפסקה במשחק, והתוצאה קנס שעובר מתחת לראדר לא ברור איך יום אחרי משחק יש כבר העמדה לדין, מתי בדיוק הפסיקו להגיש כתב אישום? ואיך יש החלטה שפתוחה כבר שבועיים כשפתאום יודעים לסגור הכל בשושו אחרי יום
  11. לא הספיקו להם שבועיים כדי לקבוע את העונש, הזוי פשוט. הם כנראה בדילמה מ הלעשות איתם, כי הם לא הסכימו לעסקת טיעון כמו מכבי והפועל ומצד שני הם לא יכולים לקבל פחות בעונש כי אז אין הצדקה לעסקת הטיעון , אבל מה כבר יתנו להם? הורדת נקודות? יהיה יפה אם יתנו להם עונש נקודה על תנאי על כל הדלקת אבוקות, בגלל הנסיבות המחמירות, בידיעה שאתמול הם כבר מילאו את התנאי.
  12. חיפה עוד מחכים לעונש שלהם מהמשחק הקודם, כבר שבוע וחצי מחכים.
  13. מה הבעיה להוציא רכב? הסעה נשמעת כמו מגנט לידוי אבנים
  14. דווקא במקרה הזה הוא משחק שם כי אין לנו שום אופציה לצד ימין, אבישי כהן נוראי, שחר היה גימיק למשחק או שניים אבל זה לא באמת עובד.
  15. השטויות שהוא עושה והרכות שלו, לא קשורים בשום צורה לצד שהוא משחק
  16. פיקנטריה, אף 16 עובר מעל המגרש אגב, אז שלמה אומנם בטעות קריטית בגול השני אבל זה שגנאים הצליח לכבוש בין סבוריט למשפתי זה שערורייה, אין מצב הגנה של אלופה מקבלת גול כל כך רע ונדמה לי שכבר היה גול דומה כזה השנה. גם ניסיון ההרחקה של סבוריט בראשון היה גרוע. קארצב, חוץ מזה שלא היה טוב בעקבות הצהוב, פשוט עמד כניצב בגול הראשון שלהם.
  17. ברור אין ספק, אבל הנושא כאן הוא רובי קין ואני חושב שעל סמך מה שרואים הוא לא צריך להישאר מאמן
  18. טוב גבר, מה הקשר, אני שמח, אבל נראינו כמו חרא.
  19. הוא פשוט לא מאמן כדורגל, עדיין לא, אולי יהיה בעתיד. יש לו אפס למידה מטעויות, אפס שנויים לטובה תוך כדי משחק. זה אחד המשחקים הכי גרועים שאני זוכר, ריינה עשו לנו בית ספר בכל פרמטר, זה נס ענק שניצחנו היום. אני אתן דוגמה קטנה למשהו שפשוט מראה כמה הקבוצה לא מאומנת. לא חושב שיש קבוצה בעולם ואני לא מגזים, שיותר גרועה מאיתנו בהוצאות חוץ, זה פשוט הזוי, כל חוץ זה מרגיש כמו סיוט,לתחושתי מאבדים מעל תשעים אחוז מהחוצים. היום הקישור היה רע מאוד, מרחקים גדולים, הם ראשונים לכל כדור. מה לא תעשה איזה שנוי? רביבו במשחק נפל, פשוט אסון, למה הוא מסיים תשעים דקות.
  20. בהתחשב בזה שאני לא רואה איך אנחנו מביאים כאן חמישה זרים תותחים שנה הבאה, לא בטוח שנביא משהו טוב ממנו. מצד שני על מה שהשחקן הזה עשה במכבי ועל האדום הפשוט הירואי שלו נגד הפועל שנה שעברה מגיע לו להישאר כמה שהוא רוצה. חיים בלב סאבו.
  21. משפתי במשחק נוראי, אבל אם אתה פותח נושא כזה, אז גם תפתח רוי רביבו אחרי ריינה, כי אני לא זוכר הופעה כל כך נוראית של שחקן הרבה מאוד זמן. ים איבודי כדור, הן במסירה והן בגוף לשמור את הכדור. ולא מעניין אותי ששיחק מגן ימני כי זה לא רלוונטי.
  22. את האמת שקניתי בהתחלה ל2 ונראה לי שאשאר שם. אני תמיד מעדיף לשבת ביציע העידוד, אבל ריינה זה פשוט סיוט, לא רואים כלום כל המשחק בגלל הדגלים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.