Jump to content

אליהו_הנביא

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by אליהו_הנביא

1. סתם מעצבן אותי, כזה בן זונה, איך שני פנדלים בלי צהוב, איך פאול מאחורה על פרץ המתפרצת בקושי שורק והתקפה אחרי מוציא לפרץ צהוב שמרחקי אותו מבאר שבע. איך הייתה לו חוצפה לא לשרוק לפנדל השני ישירות בלי וואר.
  2. שפיגלר לא ידע את נפשו מרוב אושר בגול של דין דויד, אבל איזה באסה, נבדל. מה שכן בפנדל השני הוא ישר צעק פנדל וכשראה שלא שורקים אמר מהההההה
  3. מי שפתח את הנושא הזה צריך לקבל מדליה, חולצה חתומה ממוסגרת ומנוי לשנה הבאה @car.garsia
  4. מאמן בו זונה אין לי מילה אחרת, קבוצה מגיעה מהמקום הראשון עם תשעה שחקני שדה דפנסיביים ועדיין הם יגיעו לים מצבים ואז הוא יצטרך להכניס התקפה בפיגור. לא יאמן האפס הזה, מאיפה הוא הביא דווקא את דן ביטון במשחק כזה.
  5. מדהים שלא מספיק שכל התקשורת אוהדי חיפה והפועל, אז שיש כתב אחד שידוע שהוא אוהד מכבי אז גם האפס הזה כל הזמן מלכלך, או משחק אותה יפה נפש בכל נושא אפשרי. רק מעניין מה הוא יכתוב על מכבי וזהבי כשניקח את האליפות הזאת. https://sports.walla.co.il/item/3663369?utm_source=Generalshare&utm_medium=sharebuttonapp&utm_term=social&utm_content=general&utm_campaign=socialbutton
  6. מה שאולי יעזור זה שכולם שואלים רק כמה נקבל, אפילו דגו דיבר על זה, מקווה שהשחקנים יבואו בטירוף ויצאו גדולים.
  7. אני לא יודע אם אני עולה עם זהבי, בטח לא חלוץ. יחיד במשחק כזה. עם הבלמים שלהם הוא לא יגע בכדור.
  8. כמובן שלא נשאר נוער דקה אחרי הסמס
  9. זה לא מצחיק בכלל, העובדה שהוא המציא כאן שני צהובים בצורה כה פזיזה ורשלנית למרות כל המשמעות שלהם, מראה בצורה די ברורה בעיני שהוא הגיע עם זה מהבית. הוא ידע מה המשמעות של הצהוב הראשון וממש שמח להוציא אותו ואת הצהוב השני לדעתי הוא לא תכנן אבל זה זרם לו טוב לאור העובדה שהובלנו. כל השאר, פשוט לא שרק לנו כלום, על שום נפילה של שחקן ואני עדיין מחכה לראות את הפנדל על זהבי. איך יכול להיות שהוואר בכלל לא בדק את זה.
  10. 1. יש למישהו וידאו של הפנדל על זהבי? אין את זה בתקציר (כמובן) 2. האם מילסון מורחק רק ממשחק אחד? או שיש כאן כפל?
  11. עם מי בדיוק ננצח? זהבי לא מסוגל לכבוש אם לא בפנדל. מילסון בחוץ. אין כלום בהתקפה, קישור רך, הגנה קטסטרופה, שוער אוויר. אנחנו בבעיה גדולה. קיקו? הבן אדם בקושי מתאמן לפי מה שהבנתי, איך הוא פתאום יכנס להרכב?
  12. חכה לפתיחת הרגליים שתיהיה שם עוד שבועיים, חמש אפס קליל.
  13. אין לו מושג באימון, הקבוצה נראית כמו אסופה של 11 ילדים בשיעור ספורט. מעבר לזה, הרג את כל הסגל ונשאר עם אולי 13 שחקנים ראויים למשחק בחיפה. שחר שהיה הכי טוב לפני חודש כבר חודש לא רואה מגרש.
  14. מקווה מאוד שלא תגיע למשחק ביום שני כי הוא בשבת חחחח לא הייתה לנו שום סיבה לאבד נקודות היום, סכנין בכלל לא ניסו לשחק עד ההרחקה ההזויה. לא כתבת כלום על פנדל אלף. אחוז על זהבי, לא מבין איך משיכה בחולצה זה לא פנדל. רובי קין לא מאמן כדורגל, אסור לו להישאר כאן שניה אחרי סוף העונה. לצערי אני לא רואה איך אנחנו לא אוכלים בראש בחיפה. הם יבואו בטירוף, הקהל שלהם יפרק את האצטדיון, ההגנה שלנו לא קיימת, אין שוער, אין מילסון, ההתקפה נוראית, לא יודע עם מי אנחנו בכלל אמורים לתקוף. אולי נצליח לגנוב תיקו, אמן.
  15. הבעיה שכשמשחקים עם זהבי חלוץ המשחק הרבה יותר תקוע לאחרונה, רוב הגולים שלו לאחרונה זה פנדלים.
  16. תיקח את מה שאתה אומר ותחשוב שתצא לשלושה האחרונים עם נקודה הפרש.
  17. כל התקפה גול ריינה ממש מתעקשים לאבד כל כדור. הכל מתנקז ליום שני, ניצחון שם וזה שלנו, הפסד נקודות ונחרבן את זה לדעתי, חיפה לא יאבדו נקודות.
  18. ריינה השרמוטות מכרו את המשחק, הם לא קרובים לכלום, איפה המשחק שלהם נגדנו ואיפה היום.
  19. כבר ביקשו אתמול, סכנין לא מוכנים שיהיה לנו רוב ביציעים.
  20. אז אל תחשוב שזו התרפסות אלא בחירה באיזה משחק לא יהיה קהל. מראש ההתעקשות של התובע על נסיבות מחמירות הייתה חסרת שיניים אבל הוא יכול היה לדרוש אי מכירת כרטיסים לחוץ.
  21. בית הדין לא זרם עדיין, הם לא קיבלו את העונש עדיין. לא רואה מצב שהם לא הסכימו לקבל הסכם טיעון ונשארו עם נסיבות מחמירות והם יקבלו פחות מאיתנו ומהפועל.
  22. אני חושב שאתה קצת ממהר. עניין השפיוט המהיר לא כל כך רלוונטי לעונש שהם מחכים על המשחק נגדינו, כי שם יש להם נסיבות מחמירות והם סירבו לעסקת טיעון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.