Jump to content

דרום צהוב

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by דרום צהוב

1. הדוג' מפיטורי עובד והרחקת תלמיד מבית ספר ממש לא מתאימה, הצעד של מכבי (עדיין) לא חוקי, יש הצעת חוק שהונחה על שולחן הכנסת ביום 15.01.14 לפיה מועדון יוכל לפנות ישירות לבית משפט (בלי תיווך של המשטרה או יחידת התביעות/פרקליטות) ולבקש הרחקת אוהד יחד עם צירוף ראיות ושופט יתן הרחקה במידה והבקשה תיבחן ותימצא מוצדקת - קישור להצעת החוק - http://www.knesset.gov.il/privatelaw/data/19/2063.rtf המצב היום הוא שהצעת החוק עדיין לא עברה ולא הוגשה פניה לבית משפט. אם זה היה כזה פשוט להרחיק אוהד, לא היתה נולדת הצעת החוק הזו, וגם אם הייתה נולדת לא היו "מאלצים" מועדון לפנות לבית משפט.
  2. הצעד הזה קיצוני ללא ספק- עובדה היא שלא זכור מקרה כזה בארץ בו קבוצה מרחיקה אוהד (זה נעשה על ידי בתי משפט או קציני משטרה לפי החוק למניעת אלימות בספורט) בNAB הנהלת הליגה עושה את זה באירופה זה קורה בפעמים נדירות (דורטמונד וווסטהאם הרחיקו אוהדים על הצדעה במועל יד) שם החוק במדינה מאפשר זאת למועדונים, אפשרות שחוק הספורט לא מתייחס אליה אם תסתכלו בחלק האחורי של המנוי המועדון מסמיך את עצמו לבצע את ההרחקה הזו עם ביטול המנוי כפי שביצע וכפי שמפורסם (בע"מ) צפויות הרחקות נוספות, (לא יודע עד כמה זה חוקי אבל לטעון אחרת זה להיגרר לבתי משפט עם מכבי עם טענות של מקום ציבורי חופש התנועה ועוד עניינים משפטיים מסורבלים וארוכים ומול טיעון של האיש אלים + הוכחה מינימאלית לא בטוח ששופט שרואה בכדורגל 22 חוליגאנים שרצים אחרי כדור יתערב). ההתנצחות פה לא תתרום (צ'יפסים, 10 שנים, רולקסים, הקהל האמיתי, לוני , באש ובמים וכו' הכל ידוע ונטחן), רק הידברות, למרות ההרגשה שמכבי מקריבה את האוהד על מנת להיראות טוב בערעור היום ושלא ידוע מה הראיות נגדו, ככה גם צריך להקריב קצת מהאגו, להבין שיש בעיה מסויימת באופן כללי בלי קשר לאותו מקרה ספציפי, להידבר ויאללה מכבי
  3. ככל שאני קורא את הפניה של מכבי ליועמ"ש, נראה לי שאין למכבי משהו מעבר למה שהדיין אמר בעצמו לצדדים לגבי פניות שהוא מקבל להקל או להחמיר עם מכבי מכבי מציינת שנעשתה פניה שהדברים ירשמו בפרוטוקול והבקשה לא התקבלה, אם היה משהו מעבר היו מציינים איזשהו רמז במכתב, (בכל זאת זו פניה ליועמ""ש ולא ללוזון) בסה"כ ביקשו מהיועמ"ש לברר את העניין, זה מכניס את בית הדין ללחץ אבל לא נראה שייצא מזה משהו
  4. העונש ההזוי מבית הדין וסלע הי"ד הכניס את המועדון לפאניקה, ובתכלס נראה שהרחקה של האוהד עם העיתוי הזה זה לשדר מסר לבית הדין שישמע את הערעור, נותנים להם סולם לרדת מהעונש ההזוי. יש כעת 3 אפשרויות -לא לעשות כלום -להלחם בהחלטה, להיכנס ראש בראש עם המועדון -לתת לערעור למצות את עצמו ואז להידבר עם המועדון. אני מבין את הכאב של מי שכתב את הנושא, יש פחד שכל הטוב הזה שעובר על המועדון יהפוך וכבר הופך למלכודת דבש ומה שיוחלט על ידי המועדון נקבל בהכנעה מהפחד שכל הטוב הזה יגמר. ברור שהארגון צריך להיות מאחורי האנשים שלו בטוב וברע, אבל חלק מזה זה להיות אחראים ולתפוס את האנשים קצת קצר יותר ולראות שלא עוברים את הגבול, אולי אני נאיבי אבל אני חושב שאם המועדון יראה שהארגון שולט באופן כללי בקהל אז המועדון יהיה חייב להתייחס לזה, ואולי ימצאו פתרון ביניים של להעביר את האוהד יציע או משהו יצירתי אחר. לא לשבור את הכלים אבל לבוא בגישה בוגרת ומסודרת לפגישה כמו בפגישת עבודה עם תוכנית מסודרת ועם דרישות מסודרות ולא לתת להמוניות להשתלט על השיח כי אז זה נשמע לא רציני ובטח שלא יביא לפיתרון.
  5. לא בסגל, לא הרבה קהל לפי הזוית צילום, לא נראה מעניין , מחפש דרך להרוג תזמן...
  6. http://www.stream2watch.me/soccer/grasshopper-club-zurich-vs-fc-aarau-live-stream גראסהופרס כבר בפיגור 2:0
  7. נראה לך שטביב יקבל 1000 שקל על אוהד ויחזיר לו אחר כך את הכסף
  8. צריך לשקול להחרים משחקים של כל קבוצה אינטרסנטית שלא מצטרפת, יש קבוצות שאנחנו חונקים אותם כלכלית אם הקהל של מכבי לא יגיע למשחק בית שלהן
  9. הסעיף הזה בא לומר שהם יכולים (אחרי הנמקה) לתת עונש קל יותר ולא עונש חמור יותר ("..כי הנסיבות אינן מצדיקות הפעלת ענישה כאמור"), אין שם שום זכר או רמז לעונש ההזוי הזה, מה שמשאיר מקום לאופטימיות שלא יעמוד בערעור
  10. עונש מטורף חסר פרופורציות וחסר תקדים, העונש לא יכנס לתוקף לפני דיון בערעור אז כדאי לתת למועדון להיערך משפטית ולא ליצור אירוע חדש, יש סיכוי טוב שערעור יצליח
  11. לא מצליח להעלות, אבי רצון ובניטו מוסוליני
  12. אני יודע שהשחקן ה-12 לא פעיל יותר, אבל הנושא של דאבור וראדי מחייב התערבות לדעתי, גם כאן גם בפייסבוק וגם באוירה באיצטדיון לאחרונה, נראה שיש מקום לתפוס בזמן ולסדר את הנושא הזה, אני לא מפרט יותר מדי כי אני כותב פה ממש מעט זמן, אבל כאחד שמאוד אכפת לו מהמועדון הייתי שמח אם יהיה קו ברור של הארגון ולא מצב שכל אחד עושה מה שהוא רוצה
  13. הכתובת עם יפת על הקיר, האמת לא ממש חשובה לו "שופט" מספר 1 בהעלמות מס בשחצנות ובשקרים http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4474808,00.html
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.