Jump to content

דרום צהוב

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by דרום צהוב

1. בנאדו עוזר מאמן, הקסקט ולוזון מצאו לו דרך מילוט אלגנטית
  2. נוחת בחמישי ב17:00 בבאזל, (מוציא בכיף על הטיסות אבל לא נותן ללאן הנבלות את התענוג של העמלה, קונה באצטדיון כמו בניקוסיה)
  3. המשחק המרכזי באמצע שבוע או שמשלב כלשהו זה שעה אחידה?
  4. לא כשיר עדיין ל90 דקות, קבלת החלטות לא טובה דווקא בדקות שאמור היה להיות בליץ, מוקדם לדעת
  5. הרכב הזוי בגביע-הארכה-יפת-מרפסת-רדיוס-נתניה-תיקו
  6. בסוף המשחק רואים את החיוכים והחיבוק שהוא מחליף עם אייטי אייטי הסתדר יותר מדי טוב עם ראדי, הכניסה של פריצה הזיזה את ראדי ושמה את יצחקי מול אייטי עם טיפה מזל וריכוז אחרי הפירפורים שהוא עשה לו, התוצאה הייתה אחרת
  7. מכבי כדורסל, הפכה בשנות ה70 את השם מכבי תל אביב למותג שכל אחד יכול להזדהות איתו ״הקבוצה של המדינה״ משם יש חיבור של עשרות אם לא מאות אלפי אוהדים מחוץ לגבולות גוש דן למכבי רגל, מכיר מנויים מדימונה, אשקלון, קרית גת, באר שבע, אשדוד, קרית מלאכי, מושבים וקיבוצים בדרום ועוד ועוד
  8. יכול לשים אותך בצומת פלוגות, ועם קצת מצב רוח אני יכניס אותך עם ציפצופים עד בנה ביתך, אם אתה תקוע ורלוונטי תשלח הודעה בפרטי ונתאם
  9. נטיה קלה לקוביקה של השנה הראשונה, פירק את הליגה, אבל היה הרבה יותר צעיר ואתלטי
  10. גם אם הסיפור הזה "נפתר" וזה היה נסיון לשריר כלפי השלט בפ"ת, וההנהלה ראתה שהארגון מאוד מוערך לפחות לגבי 99% מהפעילות המדהימה שלו אי אפשר להמשיך עם המתיחות הזו, הקצר בין ההנהלה לארגון חייב להיפתר במתיחות הזו אין מה לחפש לנצח כי זה יד ימין מול יד שמאל . מחכה כבר לנושא: סיכום ישיבה מול נציגות מכבי
  11. מוחמד. כליבת מ#[מד. כליבת אה₪&(. כליבת והתוצאה
  12. http://www.bluewin.ch/de/sport/fussball/2014/2/16/gc-siegt-in-st--gallen--heimerfolg-fuer-den-fcz.html http://bcove.me/2fqi63uf
  13. מדהים, ייקח להגנות שם חצי עונה להבין שזה לא הטעיות והוא באמת רץ ככה
  14. כמעט כמו בכל דבר (ובמיוחד משפטי) אפשר להתקשקש עד עמוד 300 אני לא בעד שום מאבק, ומבין השורות אני לא רואה שהארגון בדרך לשם, אני בטוח שתהיה ישיבה עם המועדון, אני בטוח שיתנו לאוהד לשמוע ולהשמיע ויחשבו על זה מחדש בסה"כ אני לא רוצה שיהיה למועדון יכולת שרירותית כזאת בלי מנגנון בקרה ונראה לי שגם החוק לא מאפשר את זה עדיין (זכותו של כל אחד לנסות לפרש אחרת)
  15. עם כל הכבוד, תדבר לעניין בלי לנסות לסתום פיות אני בסך הכל אומר שזה לא כזה שחור ולבן ומכבי לא בהכרח יכולה לעשות את זה. בתמצית האצטדיון הוא שטח ציבורי, גם בגרמניה יש חוק חוזים לא פחות מתקדם מבישראל ועדיין הרחקה של אוהד על ידי מועדון היא על פי חוק מפורש וספציפי (אתה מוזמן לגגל כתבה על דורטמונד שעשתה את זה כלפי אוהד שלה) ואני לא יחזור על עוד זיוני שכל משפטיים שכתבתי קודם. מפחיד אותי שמחר ירחיקו אותי או אותך מכל סיבה שהיא, לא יתנו לנו יכולת להגיד כלום בעניין ואף אחד לא יעמוד לצידנו כי אנחנו מתים על מכבי ומה פתאום שנתעמת איתה
  16. לא מתנצח חלילה, אני מכבד כל דעה ויש פה דיון טוב ומפרה, וכולם פה מדברים מאהבת מכבי ומרצון שיהיה טוב יותר האצטדיון הוא לא שטח פרטי של מכבי כמה שזה לא תמיד נתפס, אלא שטח ציבורי, הדבר המינימאלי שצריך לעשות זה לתת לאוהד הזה איזשהי יכולת להתייחס לפני שעושים צעד של שלילת מנוי ביטול חוזה או איך שלא קוראים לזה הצעד הזה של הרחקת אוהד על ידי מועדון לא נעשה מעולם בישראל, דמאיו היה שמח להרחיק את אלו שממררים לו את החיים, טביב ולוני כנ"ל ואני בטוח שהם יכלו להמציא עילות לזה שיש הפרת חוזה "מקום ציבורי" – כל מקום המיועד לשימוש הציבור, לרבות אתר תיירות, בית מלון, אכסניה, בית הארחה, גן ציבורי, מסעדה, בית קפה, אולם המשמש למופעי בידור ותרבות, מוזיאון, ספריה, דיסקוטק, אולם או מיתקן ספורט, בריכת שחיה, קניון, חנות, מוסך וכן מקום המציע שירותי תחבורה ציבורית
  17. למי שמתעצל לחפש (ההדגשים שלי) היות ובמקרים רבים הקבוצות הן המקור לענישה בגין אלימות באירועי הספורט, מוצע לאפשר גם למועדוני ספורט לבקש, עצמאית, מבתי המשפט הרחקת סוכני אלימות מהמגרשים. כן מתבקש, לאור "אדישות" אוהדים לעונשים המוטלים על קבוצתם, לאפשר למועדוני הספורט לנקוט באמצעים משפטיים נגד המפרים ולהיפרע מהם בגין נזקיהם. לפיכך מוצע לתקן את חוק אלימות בספורט ולקבוע כי גוף המארגן אירוע ספורט רשאי לבקש מבית משפט לתת לאדם צו הרחקה או הגבלה בהתאם לתנאים האמורים בחוק.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.