Jump to content

דרום צהוב

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by דרום צהוב

1. קופמן מנסה להוציא את הרוח מהמפרשים, הוא שוכח לתת גילוי נאות שהוא BFF של עמוס לוזון
  2. פאסה, רק קווקאזי ברוטב בולאנוס
  3. במצב של היום המון יחרימו (אני אחרים במצב הזה) אבל ניצחון זה עניין של תודעה אם לוקחים את ההורדה של המחירים (אם תהיה) ומגדירים אותה כניצחון+תמרור אזהרה לכל בעלי הקבוצות זה מנוף מצוין למחאה וראשי המחאה לדעתי צריכים לקרוא את המפה ולהגיב לשינויים לומר שהמחאה לא מבוטלת ב50 ש"ח ולראות 4000 אוהדים שמגיעים למושבה זה להפוך מקום שיכלת לרשום בו ניצחון ואפילו תבוסה למקום של הפסד לא מחוייב
  4. 50 שקלים זה בהחלט ניצחון זה לא יירד כי הלוזונים רוצים אלא כי הם נלחצו, אני מנסה לחשוב אם בדרבי ידרשו 125 ש״ח או בדיר של וסרמיל 100 מה יקרה. המחאה לא אמורה להיות נקודתית, אבל צריך להיות אמיתיים ולהודות שזה לא כל כך קשה לעשות אותה מול מכבי פתח תקוה, ואם לא מספיק שהם יורדים על 4 ומורידים ל50 אז הציפיות קצת מנותנקות ממה שניתן להשיג (הכל בהנחה ואכן המחיר יירד, דבר שאני מאוד סקפטי לגביו)
  5. אתה יכול להוציא את אלישע מבאר שבע אתה לא יכול להוציא את באר שבע מבאר שבע
  6. מה הקטע שאג'ידה עם ספונסר אחר ? yo זה איזה אתר הימורים?
  7. ריימס-טולוז לא שזה מפתיע.. עטר לא בסגל
  8. דקה 72 בישול של דאבור לגול "יהודי" 3:1 על באזל
  9. בארסה - בילבאו http://barcelonastream.com/live/barcelona/channel-1/
  10. תיקנתי, זה עדיין הרבה, כל משחק חוץ שלנו אנחנו נצטרך לשלם בהתאם ולממן את הקבוצות האלה שבקושי מביאות 60 אוהדים
  11. אם אנחנו דורשים מרעננה 80 אז גם אצלנו מישהו צריך להתעורר
  12. השמן בדיכאון, איך הוא מת שהפועל ישוו, מביך אלג'ם מדווחת שלקחו את אלמדון לבית החולים לעשות צילום השמן: טיפול מקצועי ונכון שהחליט עליו אייל ברקוביץ' - והנה פציעה של גילי לב לב לב וה-2:0 של אשדוד
  13. http://mehapnet.blogspot.co.il/2014/09/blog-post.html אלמדון פרק את הכתף או משהו כזה
  14. יותר הגיוני שמחר נשמע על פיטורין בקרב המנהלה ושג'ורדי עלה על עוד מדליף
  15. גם לי זה צורם, לא חסרות תמונות של פאקו לא באדום כמו שיש הורים הזויים שמביאים את הילד לבלומפילד עם חולצה אדומה או שבאים בעצמם עם אדום
  16. never say never הייתי סקפטי אבל אחרי שראיתי בסיקרט וכתבו בדוק עם 3 סימני קריאה וואלה השתכנעתי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.