Jump to content

דרום צהוב

משתמשים רשומים
    18
  • Last visited

Everything posted by דרום צהוב

1. מה כיאל הזין הזה חושב כשהוא משתולל על החילוף שלו במשחק? אם האוסטרים היו רציניים זה היה גורר סנקציה קצת יוצר רצינית מהלובי של הקזינו
  2. רואה את הראיון של מנדיונדו וזה מה שרץ לי בראש..
  3. מאז הפועל מנדיונדו לא נראה שהוא הועסק בשום מקום, מאיפה הם מצאו אותו?
  4. ניר קלינגר, אבי נמני, חיים רביבו, דוד אמסלם ופליקס חלפון.ב-1997, הושעו למשחק אחד מול קפריסין
  5. לנבחרת אין ממש יכולת לסנקציות מלבד השעיה ומפמפמים עכשיו הרגעה כנראה שיוחלט שסבב הזונות הבא על חשבונם
  6. כשהמחיר גבוה מדי באצטדיון גדול הקהל שלא הכי פנאט מתחיל לעשות חישוב כמה יעלה לו לקנות כרטיסים למשחקים שהוא חייב ללכת ויעדיף קניית כרטיסים בודדים כי נדיר שיתקע בלי כרטיס במחיר נקוב. כשרוצים לגדול לכיוון 20k מנויים, המנוי צריך להיות עיסקה משתלמת לקונה
  7. כל הסיפור עם אמדור לא ברור, הקטע שאסור לפנות לשחקן תחת חוזה חל רק אצלנו? מכבי מאפשרת לו לנהל מגעים?מבאס אם ילך כי הוא הבלם הכי איכותי שיש לנו, הסיבה היחידה שיכולה להיות מצידנו זה כי מצבת הזרים קצרה (מהצד שלו אני לא יודע אם הוא התחבר למגורים בישראל כמו יתר הזרים, נראה לי קצת אאוטסיידר)
  8. עלתה כתבה ב"as" לגבי ז'איר, זה ממשיך את הדיווח על סרגוסה, לא הבנתי מה אומרים שם בסוף לגבי דמי העברה https://as.com/futbol/2019/06/12/segunda/1560356368_315813.amp.html?__twitter_impression=true
  9. אם זה הקליבר של הרכש הייתי מעדיף את לוסיו מחדרה בעיסקה של מושאלים ומעט כסף. בכל מקרה אני לא חושב שהדיווח הזה רציני
  10. בש החתימה את המחליף של מיכאל אוחנה
  11. פעם היו מעדכנים "גם היום לא יהיה רכש" גם זה כבר לא קורה
  12. הבעיה היא לא בקזינו כקזינו, יש תקנון נבחרת והוא לא מעניין אותם. התקנון לא אומר שהוא חל רק לפני משחק.
  13. סולומון התבלבל בכפתורים
  14. גלזר במקום נאתכו ויוני במקום סולומון
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.