Jump to content

אקיטה

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by אקיטה

1. טעות גדולה שלו היום. השוער הטוב בליגה והציל אותנו לא מעט.
  2. שלום טרול מאוס שלא הגיב פה כבר חודשיים ועכשיו יצא מהחור תחת של עצמו.דחוף אצבע ותלקק אתה לא מעניין.
  3. כשככה מסתכלים על זה, אז מה הפלא?לסתום ת׳פה ולהשכיח הכל ביום ראשון, יש לכם הזדמנות לחוויה מתקנת אחרי שהתנהגתם כמו שרמוטות בתקופה הרעה של העונה, הגיע הזמן שתעמדו מאחורי מכבי. (לא פונה אליך אישית אלא בכללי לכל מי שעכשיו שיתחיל לזיין במוח)
  4. זה מה שג׳ורדי אמר. יש לנו אליפות להילחם עליה, יום ראשון כולם בטירוף. שהשרמיט האלה יחגגו במרומי הפלייאוף התחתון. כבוד למי שתמך במכבי היום, מהטלוויזיה לפחות שמעו אתכם בסוף משחק מעודדים את מכבי לא פחות מהבננות. עריכה: לטרחנים שפה, אז השכמה.
  5. האיש גדר של חיפה, ההוא שעושה כסף על היציע המסריח שלו, העסקן זבל המזדיין בתחת הזה, שינשור לך הקוקו מהסרטן במיתרי הקול ושלא תוכל לצעוק יותר ברמקול המחורבן הזה.
  6. כל הכבוד לקהל שהגיע. שומעים אותם עכשיו יותר מאת הקופים עם הגידולים.
  7. את המשחק הפסדנו. עכשיו תהיו גברים ותביאו תרגל של נגוע האבולה הזה.
  8. הרחיק את קרלוס הבן שרמיט שיישרפו אותכם חיים עם המשפחה שלכם
  9. לא מאמין שאין להם בושה לשיר את שיר המשבר החולי **** האלה.
  10. גילוי נאות: אכלתי כזהההההה זין בעבודה ולא רק שאני לא במשחק אלא גם אגיע בערך באמצע המחצית השנייה הביתה. אנא בלי טינופים על השחקנים שלא תעצבנו אותי תוך כדי מעקב אחרי הנושא. (יש לי אגב טלוויזיה עם ספורט 5 פה, בהזדמנות זו אאחל מחלות למי ששם את השידור ב 5 לייב)
  11. אופציות לטריידים אפשריים על אוחנה: בלקמן מיכה ריקן אצילי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  12. לב״ש יש את השירים הכי אפורים בליגה. גם לחנים אש הם פשוט אונסים באומנות.
  13. הם יקחו ביצים.בית״ר ממשיכה להיות המקום השלישי הקלאסי שכביכול במאבק לא באמת. אנשים כל פעם מופתעים מחדש אבל בית״ר מקום שלישי/רביעי זה הבאנקר הכי באנקר בליגה.
  14. מבסוט על יצחקי כשחקן רוטציה בסה״כ. אני לא מחסידיו אבל לזכותו יאמר שהוא כן יודע לתת את הרצף משחקים הזה שהוא נותן גולים חשובים. מקווה שניפרד כידידים ועם טרבל.
  15. מצחיק שב״ש בוכים על משחק מסוכן מליקסון שבוע שעבר שבר קרסול לבן בסט
  16. חחחחחחחח מה יורם? אשכרה לא היה פנדל לב״ש השנה?
  17. על הרבה יותר מזה לא שרקו לנו איזה 4 פנדלים בקרן אחת נגד פ״ת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.