Jump to content

yuval21

משתמשים רשומים
    41
  • Last visited

Everything posted by yuval21

1. החיבור חשמל הוא אמריקאי ככה שיהיה קל לזהות שזה מאמריקה... לפי מה שרשום פה אם אני משלם את ה17 אחוז מעמ זה לא נורא. עוד שאלה - בחיים לא הצהרתי במכס. נגיד אני בא עם הפליסטיישן ביד ומצהיר, הם כבר על הדרך יבדקו לי את כל המזוודה?
  2. לא נראה לי שזה יעבוד איתם... אני מחפש את האחוזים. אני לא יודע אם אני צריך לשלם מע"מ או אחוז מסוים מהקניה? אין לי מושג. רוצה לבדוק עלויות לפני שאני מקבל החלטה
  3. תיהיו צדיקים תארגנו שידור לאייפון
  4. פליסטיישן 4(נקנה כבר לפני כמעט שנה)
  5. אם אני מכניס מכשיר אלקטרוני שעולה מעל 200 דולר, מה שיטת התשלום במכס? כמה אני משלם על מוצר שעולה 300$? תחסכו ממני את ההודעות של לשים במזוודה ולא להצהיר. מאז שלקחו אותי רנדומלית פעם אחת אני בטראומה
  6. הפורום הזה כבר עשה נפלאות בעבר ויש פה הרבה אנשים טובים. ואנשים שמכירים אנשים שמכירים אנשים שמכירים אנשים וכו' וכו'. אני כרגע נמצא בשנת שליחות מטעם הסוכנות היהודית בארצות הברית ובקרוב מאוד אני חוזר חזרה לארץ. אני מחפש עבודה ובעיקר מחפש להתקדם עוד צעד. יש שני תחומים שמעניינים אותי: 1. תקשורת\תקשורת ספורט\דוברות ספורט וכו' - אני כותב על כדורסל לאתר הופס והשנה התברכתי באישור תקשורת וסיקרתי משחקי אן בי אי מהאולמות כולל ראיונות עם שחקנים וכל מיני דברים מגניבים לאללה. חוץ מהניסיון המקצועי שצברתי, למדתי המון על איך כל המערכת התקשורתית עובדת במקום משוגע כמו אמריקה(אן בי אי בפרט) וזה תחום שמאוד מעניין אותי ואני כמובן באופן טבעי נמשך אליו מאוד. 2. עבודה קהילתית\ניהול בדגש על פרויקטים - זה כמובן מתקשר לעבודה שלי פה כשליח הסוכנות. היו לי עשרות הרצאות על ישראל במקומות שונים, עשרות אירועים שאירגנתי והרבה אירועי התרמה\מציאת תורמים לישראל ולגופים במדינה. צברתי המון ניסיון בעבודה קהילתית(בקהילה בה אני עובד) וגם בניהול ותכנון אירועים, ניהול תקציב, מציאת תורמים וכו'. זהו - מצטער על החפירה הקלה. אם מישהו מכיר איזושהי משרה שמתפנה שעונה על אחת הקטגוריות האלה, או כל דבר אחר שנראה לכם יכול להתאים - אני אשמח לשמוע. אני חוזר לארץ ואני ממש מקווה לחזור(עוד חודש) שכבר יש לי משהו שאני הולך לקראתו ולכן אני מנסה לבדוק אופציות ולמצוא דברים גם עכשיו. תודה!
  7. כמישהו שהיה על המטוס - ערן הורד מהמטוס. ישב על כיסא וירד מהמטוס. הטיסה התעכבה בגלל זה
  8. אני לא כותב הרבה ובדרך כלל אין לי שום קשרים, אבל הפעם בפוקס מישהו מהמשפחה שלי מקורב לסיטואציה אז יש לי קצת מידע בפעם הראשונה בחיים שלי(שאני בכלל באמריקה). ערן רצה ורוצה ללכת לכסף בסין. כל מה שהיה היום בשדה תעופה זה משחקים של הסוכנים ושל משא ומתן. עבור מיץ' וג'ורדי העזיבה של ערן היא אסון. לא פחות. וזה לא משנה כמה כסף משכיבים לנו עליו. מהבחינה המקצועית זה אסון כי מן הסתם הוא השחקן המוביל שלנו ועבור מיץ' זה אסון ברמה הכלכלית. מנויים, חולצות, כובעים, מסיכות, כל החרא הזה. זהבי הכניס למיץ' ולמכבי הרבה הרבה כסף. לא סתם הוא שילם לו כל כך הרבה עד עכשיו. הוא היה שווה את זה מכל הבחינות - המקצועית והכלכלית. אז תפסיקו לבלבל את המוח שמכבי רצו את הכסף וערן רצה להשאר. לא מאשים בכלל את ערן - אבל להגיד שמיץ' ומכבי רצו שהוא יילך זה חטא לאמת.
  9. וואלה איך אני אוהב את טוריחו. האיש הכי לויאלי למערכת כרגע. אחלה טוריחו שבעולם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.