Jump to content

shai

משתמשים רשומים
    1,879
  • Last visited

Everything posted by shai

1. חח לא מה זה שפעת.אני לא טמבל.... מזתומרת "מוכר שפעת"?
  2. מתי החקירה?כבר הייתה? ואם לא...יכול להיות שמזמינים אותך על משו שהיית עד אליו...במסיבה או בצפר..משו בסגנון...
  3. מי שמוכר את החולצה "מי כמוך באלים ה' " שידבר איתי
  4. החולצת משבצות שהצעתיי... כרגע עומד על 75... שתדעו-חלק נכבד מהמחיר הולך לדרבי...
  5. מי שיש צעיף יפה של מכבי או בוקה שידבר איתי בפרטי=] נ.ב:שיהיה ממש יפה...
  6. מה ציפיתם?שהוא באמת יבוא?... כל מו"מ שמכבי עושים נופל!
  7. מידה 14...המחיר הגבוה מקבל...הצעות בפרטי מאחורה 8 מחיר התחלתי 40 שקל כרגע עומד על 60!... נסגר ב10.1
  8. אני בן 13 והשנה התחלתי לבוא להרבה משחקי בית,שראיתי שעכשיו יהיו משחקים ב90 שקל שער 11 קניתי מיני-מנוי...זה יוצא משתלם למרות שזה בושה שאין כרטיסי נוער למקום הכי כיף באיצטדיון
  9. הייתי עכשיו בכריסמס באנגליה ראיתי משחק באיצטדיון החדש של ארסנל,לא רק שיש שם משקאות,יש שם מסעדה קומה ראשונה,והכל מעל בר עם טלוויזיות ואפשר להיכנס ממש שניה לפני המשחק,אנשים יושבים ורואים בינתיים משחק של קבוצה אחרת בטלוויזיה. כ-כ-ה זה צריך להיות בארץ!!! ואם יורשה לי לומר שאני מאמין אם המשחקים מבחינת הקהל היו בארץ כמו שם,אז היו פחות גבולות לאוהדים
  10. מי שרוצה צעיף ישן של ריאל מהשנים הגדולות של המועדון,נקנה באיצטדיון. 25 שקל לפנות בפרטי
  11. רק תמיד תזכרו איזה קבוצה התחילה את ההצלחה שלו... רק חבל שצ'לסי...שיבוא לארסנל...
  12. חח אחי לא שמתי לב.. אבל רק 11 זה אווירה,רק 11 זה טרוף... אם הקומץ ב5 אני ילך...
  13. וזה גם של נתניה!!!!!!!!! למכבי לא מוכרים בזול אבל לנתניה כן?לוני עוףףףףףףףףףףף
  14. מישהו יודע אם זה טעות באתר?!? תענו מהרררר! ואם זה לא טעות-מישהו יכול לתת שני ניקובים??אני ישלם הכל חוץ מ90... נ.ב:אני רק בן 13 אז אל תחשבו שאני חייל...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.