Jump to content

הרוסונרי

משתמשים רשומים
    57
  • Last visited

Everything posted by הרוסונרי

1. כל האתרים של מכבי - השחקן , האולטראס , המכבי דו קום , האתר הרשמי חייבים לצאת נגד אתר וואן המזדיין שכולם יעשו כתבות נגדם שכל הכתבים של מכבי בתקשורת ייצאו על וואן , אופירע הזונה , עמנואל הנאצי חייבים לעשות מסע הכפשה נגד המזדיינים האדומים כולם חייבים לצאת עליהם תראו איך לאט לאט כל האנטי מכבי שמה ישתנה
  2. אני לא מבין אותכם בוזגלו רצה לשתחרר בחינם - הבורר קבע חצי מיליון יורו הם רצו פיצויים - לא יקבלו כלום הם דרשו את ה 20 אחוז של הכרטיס - לא יקבלו הם דרשו תמענק עלייה לבתים - יקבלו זין
  3. אין לי כח להסתכל בעמודים הקודמים אבל מי שרשם שביזארה לא היה טוב במכבי אין לו מושג בכדורגל , ובכלל אם הוא ליכלך על ניבאלדו וטען שאבי סטרול בלם טוב אין לו למה לבוא לבלומפילד כי בכדורגל הוא לא מבין !
  4. יום שישי למחרת הפיגועים בדרך לאילת ובצל התקפת הגראדים על יישובי הדרום, סביבות 2 בצהריים אני יוצא מהעבודה על האופנוע בדרך הביתה ובאיזור רוטשילד אני קולט 4 זקנות ו4 בחורים צעירים לבושים בשחור כולם מחזיקים שלטים נגד הכיבוש נגד צהל וכו' , אני כבר הייתי בנסיעה עברתי אותם ופשוט זה לא יצא לי מהראש עשיתי פארסה באתי מולם עם האופנוע מטר לידם והתחלתי לקלל אותם לריב איתם , מרוב שהייתי חם על כל מה שקורא בדרום כמעט הוצאתי תשרשרת של האופנוע לדפוק באחד מהם , הייתי לבד ואז בא עוד אחד שיצא עליהם ועוד מישהי פתאום אני קולט את עצמי עם עוד 15 -20 חברה מקיפים תשמאלנים השרמוטות צועקים להם לכו לעזה וכו' אני לא מאמין שיש אנשים כאלה במדינה הם יותר גרועים מערבים אני לא מעכל את זה
  5. איכס איך יש פה אנשים שרוצים אותו בנבחרת אין לכם זהות המדינה הזאתי ממזמן איבדה תזהות שלה השמאל הקיצוני מחלחל להרבה אנשים במדינה הזאת
  6. כל הכבוד לגל אלברמן שלא מדבר ולא מתלונן זה דוגמא לספורטאי למופת , שחקן שחזר מהליגה הגרמנית בא למכבי בקושי הוא משחק , ופשוט לא תשמעו ממנו כלום לעומת בוזגלו הבכיין או כמעט כל אחד אחר שאחרי שתי משחקים מחוץ לסגל כבר היו עושים רעש ובלאגן
  7. חשבתי על זה דווקא שבוע שעבר שבמידה ונעלה אנחנו חייבים חיזוק משמעותי בהגנה אי אפשר לבנות על סאבו-ניבא כל העונה חייבים בלם ומגן שמאלי ברמה גבוהה יש לנו עונה ארוכה מאוד ים משחקים זה כמובן אומר פציעות , הרחקות וכו'
  8. לא סתם אנשים רואים את ההשפעה שלו על הקבוצה בצורה לא פרופורציונלית כמו שאמר מישהו מעליי מה שיש ליצחקי ברגליים אין כמעט לאף אחד בארץ אני אומר לך הלוואי והוא יחזור ליכולת שלו ותראה איזה שחקן אנחנו נקבל ואיך הקבוצה תעוף איתו
  9. תיודע כמה פעמים שמענו את ה " אני מאמין שהוא יחזור .... " אחרי הפציעה אמרו יחזור בסוף העונה, אחר כך אמרו שאולי בינואר , אחרי זה אמרו יחזור בפלייאוף , אחר כך אמרו שעונה הבאה ( הנוכחית ) הוא יהיה מוכן 100 אחוז , עכשיו אתה אומר סיבוב שני, בקצב הזה הוא יחזור עוד שנתיים ... אני אומר את כל זה כי אני מאמין ביצחקי אני מאמין שברגע שהוא ישחזר תיכולת שלו אנחנו לא נראה אף אחד בליגה בפור אתם לא מבינים איך השחקן הזה יכול לשדרג את הקבוצה מה שראינו עד עכשיו זה כלום
  10. למה הוא לא נכנס לכלא ? או לכל הפחות לא נשרף חי ?
  11. איך מתחננים למחבל שיבוא לנבחרת זה לא יאומן אנחנו המדינה הכי בזיונית , התאחדות של שמאלנים מסריחים , שחקנים ערבים שלא שרים המנון ששונאים את המדינה הזאת ורק מתפללים שנמחק מהעולם הזה , זה אוכל אותי איך כולם רואים שהבנזונה לא רוצה להוציא דרכון הבן שרמוטהה שחקנים צריכים להתחנן להגיע לנבחרת מי אתה בכלל יערבי מניאק אמא שלך זונהה תמות אתה וכל הערביםם
  12. למה תמדבר ככה ? מזה שאלה מפגרת וולאכ אני שואל אם יכול להיות מצב שיצחקי כבר לא יחזור להיות אותו שחקן מה אתה בא אליי עם יציאות כאלה אני לא אחד הילדים פה שתיכול לדבר ככה אני מדבר לעניין אז תענה לעניין
  13. http://sports.walla.co.il/?w=/7/1852500 איפה יש עוד נבחרת בעולם שמתחננת לשחקן שלא רוצה לשחק בה, ששונא את אותה מדינה , איפה יש דברים כאלה ???? לא רק שהוא לא צריך לשחק בנבחרת צריך לשרוף אותו את כל המשפחה שלו ואת כל הכפר שלו פשוט לא יאומן איזה מזדיינים בתחת המדינה הזאתי
  14. חחחח אבסורד ששחקן של קבוצה ללא קהל מצטלם עם שלט כזה .... http://sports.walla.co.il/?w=/7/1852500 תמות ערבי בן זונה תמותתת
  15. אולי לא קשור לפה כל כך אבל יש מצב שהנבואה הרעה התגשמה וברק יצחקי כבר לא יחזור להיות אותו שחקן ?? אם כל הכבוד לכל הצעירים ולזה שמכבי ניראת טוב והכל, ברק יצחקי ביכולת הטובה שלו זה שחקן ששווה דאבל זה שחקן שהופך קבוצה טובה למכונה משומנת ואני לא מגזים כי ברגע שלצעירים קצת לא יילך והמכונה קצת תחרוק אנחנו צריכים את ברק שיהיה שמה להרים את הקבוצה, אז מה אתם חושבים יצחקי יוכל לשחזר את היכולת בימים הטובים או שזה אבוד ??
  16. גולדברג ימניאק אתה לא מתבייש לצאת על עטר ??? שיעשה מה בזין שלו ויכבוש צמד כל משחק יאללה לך לך מפה
  17. אייל גולן הרס את ברק יצחקי עם כל הקריוקי והקריסטל כל שבוע
  18. אני מקווה שהשחקן והאולטראס דאגו לשים דגלים על החלקים המשופצים ב8 וב7 כמו שנה שעברה שעשו ב11 מישהו יודע אם עושים את זה ?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.