Jump to content

nirnir20

משתמשים רשומים
    59
  • Last visited

Everything posted by nirnir20

1. מה שמפחיד זה הנצחון היום , כי גם בחוואה הם לוקחים משחק חוץ קשה, וזאת תכונה של אלופה . אבל אם לא מכבי לפחות לא גדולה אחרת.
  2. לק"ש יש מזל של אלופים לנצח משחק חוץ קשה מגול עצמי.. מפחיד, אבל עדיף הם מאשר הגועל.
  3. הנאחס עבד חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  4. זה לא עובד ככה צריך לשחק אותה כאילו לא מתכוונים לזה
  5. גם לי ממש קשה לשמור בהגנה, ברגע שאתה הולך לאט ומנווט עם הסטיק הראשי קשה מאד לשמור אותך.. אני לא יודע תשם שלי באקסבוקס זה של אח שלי עוד מעט אני ארשום פה ..
  6. קריית שלום פתוח עכשיו ? והיציעים זה אותו יציע מחובר כזה נכון אין מה לטעות ? ויצחקי הקבב כשיר למשחק וישחק.
  7. זה שדומה לראובן עטר לא יודע לשיר , פשוט ילד חמוד ולא יותר מזה. חצי מהילדים שם ככה. חוץ מזה שדומה לעמיר בניון ושי שהם באמת טובים. ומה עמיר בניון לקח לפני התכנית שהוא בא ככה מסטול?
  8. מה שאמרתי לפני כמה ימים שהחליטו לעשות את השיחה איתו, אבל באמת שכבר נמאס להתעסק במסביב בכל מה שקשור למכבי.
  9. http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.112624.html אלירן עטר התנצל בפני לנדאו: "סליחה שקראתי לך מלוכלך" יאללה עטר תפסיק להתעסק בקקה ותחזור להיות החלוץ הטוב בליגה.
  10. סוויר השנה יש המון מנויים גם בזכות ההצלחה באירופה והפתיחה המהממת , אם העונה הזאת תסתיים כמו שהיא עכשיו פחות או יותר, וזה יהיה בר"ג, אתה באמת חושב שיהיו 5-6 אלף מנויים?
  11. הספסל של פ"ת זה ממש לא מקור אמין , ואיפה ראית שהקוון אמר דבר כזה? למה הוא לא הרחיק אותו במקום אם ככה?
  12. http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.112565.html אם מענישים אותו חבל מאד, הוא נשבע שהוא לא אמר את מה שאמרו שאמר, מכבי צריכה לתת לו גב ולהאמין לו. אנחנו נפסיד אותו.
  13. אם נשחק בר"ג שנה הבאה אני לא רואה איך יהיו מעל 2000 מנויים , במיוחד אחרי שהעונה הזאת הולכת להיות עונה כזאת משעממת שכבר כביכול נכנסנו לגארבץ' טיים לפני שהתחיל הסיבוב השני. הכי טוב זה האצטדיון בפ"ת , אחריו נתניה שזה גם ממש לא אידיאלי, אבל עוד סביר, כל דבר אחר יגרור שפל שלא נראה פה הרבה זמן(מבחינת המצב ביציעים)
  14. זה שהוא צריך ניעור זה כן , זה שהוא לא מתנהג כמו מקצוען השנה זה גם כן , אבל צריכים לתת לו את הגב, עושה רושם שאכפת לו , לפחות כלפי חוץ הוא מפגין את זה, ואתם בעצמיכם עם הססמא המטומטמת "ערסים במכבי " אמרתם את זה, לא רוצים עוד שבחונית .
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.