Jump to content

yuval .L.

משתמשים רשומים
    209
  • Last visited

Everything posted by yuval .L.

1. אתמול הוא התמוטט בהופעה אמרו שלא בטוח הוא יעלה היום, תבדוק לפני
  2. איזה ילד חמוד אין כאלה דברים. שיהיה לך הרבה מזל טוב ניר.
  3. חחחחחחחחחחחחח כן ירון קיבל קיצור. סמיילי זה לא כאילו את יכולה באמת לצחוק עליי
  4. תמותו כולכם היום ירון השתחרר עכשיו אתה ואבי עוד מעט ולרי כולם משתחררים כוסאמק
  5. חחחחחחחחחחחחחחחחחחח קוסטה הוא תמיד אומר את זה מאיפה אתה יודע? וואי הדגנרט הזה אחד האנשים המצחיקים.
  6. קוסטה אתה יודע שהמצב שתחילת העונה היה לא ברור עם החלפות הבעלים, הלחץ, הבלגן, אי הודאות וכו'. אני מצפה ממך בתור אינטיליגנט לא קטן כן לתת זמן לאבי עם כל ההערצה שיש לך אליו (כן בטח חח) לפחות עד שיהיה פה כישלון. אין מה לעשות אבי כן עובד פה יום וליל וחושב מה טוב לקבוצה הזאת ואיך לשפר כל דבר. אני בדרך כלל לא מגיב פה על נושאים כאלה אבל באמת תנו קצת שקט קצת פחות לחץ ויותר עידוד יותר שמחה ללכת לאימון ולהראות לשחקנים שיש אנשים מאחוריהם הרי בטחון זה שם המשחק פה אין מה לעשות. קוסטה אתה בחור טוב אתה
  7. יעני שהבסיס יוצא לחופש, "דומם", אצלנו בבה"ד אין כזה דבר כיוון שאי אפשר לדומם קורסיסטים אך בכל זאת יש מבצעים על חופשים בחגים כמו פסח סוכות שבהם מציעים לך לקחת חופש בין כמה ימים ומורידים לך פחות ממה שאתה לוקח. אחלה דבר שבעולם
  8. באבי אתה בחור טוב אתה שיהיה לך יםם מזל טוב נשמה.
  9. סוף סוף חחחחח שיהיה לך גיוס קל אח שלי תקח הכל באיזי כולם שם רוח וצלצולים ולא יותר מזה . בהצלחה אחי!
  10. מישהו יודע למה התחנה לא עובדת באינטרנט?
  11. יא זיןןןןןןןןןןןןן ספק מזון?! איך הגעת לתפקיד הזה חחחח
  12. בג'יג'יטסו יש זמן מוגדר לקבלת חגורה זשה משו כמו 60 שיעורים מלבנה לצהובה 70-80 מצהובה לכתומה וכן הלאה. שוב החגורות זה כלום זה רק סמל אני כשרויס גרייסי בא לארץ התאמנתי יחד עם חגורות חומות ולא ראיתי אותם ממטר הם פשוט היו בשוק שאנחנו חגורות צהובות וכתומות עם ידע כל כך נרחב. אין כמו ג'יג'יטסו
  13. אני התכוונתי אחרי כמה זמן באימון אתה יוצא לחגורה הכתומה? אני יותר משנה וחצי מתאמן ואני חגורה צהובה. אני משתדל לשאוב את המידע מהמאמן שלי ולא את החגורה ואז ללכת להשוויץ בחגורה ולקבל בומבה לפנים. המרדף אחרי החגורה לא עושה את הבן אדם בהצלחה
  14. אחרי כמה זמן? הבעיה אצלכם שאתם לוקחים את העניין בתור חגורות להגיע כמה שיותר גבוה בחגורות ולא ביכולות האישיות והמנטליות. לא מדבר ספציפית אל אפחד ככה אני רואה את זה פשוט.
  15. סטח שיכול מזה השטויות האלו. אני התגייסתי באוקטובר קיבלתי 3 ימי חופש וצברתי אותם לשנה שאחרי.
  16. לפי מה שאני מבין יש לך 12.5 ימי חופשה כולל 5 ימים שצברת משנה שעברה... נראלי לפחות
  17. יאווו זה היה כזה מצחיק אני לא ישכח את זה. עומרי בא אליך בשיא הפאדיחה אתה עושה לו נשק את הסמל והוא כזה עזוב נו די עזוב אותי בסוף אבל הוא לא נישק חחחח
  18. תודה לכולם !! סמיילי מה זה התמונה הצ'ונגית הזאת מה את רצינית חחחחח
  19. איפה נעלמת לי אתה תאמין לי יא חתיכת שונא נימני מנייאק תפרגן פעם אחת תפרגן!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.