Jump to content

yuval .L.

משתמשים רשומים
    209
  • Last visited

Everything posted by yuval .L.

1. למה אבל בגני התערוכה? סימבה מה אתה לא מבין יא סטייקקק חחח
  2. קודם כל, מי יכול לארגן לינק נורמלי למשחק היום לטובת האנשים שבעבודה ואין להם טלויזיה?
  3. וואי כמה שאני אוהב את הבחור הזהה שלומי נימנייי יםםם מזל טוב נשמה תודה על הכל ותמשיך להיות תותח כזה!!!
  4. וואי אחי לא ראיתי את הנושא הזה!! איציק יםםם מזל טוב אח שלי למרות שהרבה זמן לא דיברנו, אתה בחור תותח רצח ותמשיך ככה
  5. בדיוק ככה זה עובד ווכה זה בכל העולם. אתה לא יכול לעצור התפתחות של שחקן כה כשרוני ומצד שני אתה גם צריך להרוויח מזה
  6. עמק קוקסינלים אחושרמוטהההה אבל בכל זאת אם יצא לך להכנס לשם כרגיל תפקיד מעניין ששווה ללכת עליו לדעתי.
  7. אחחח הבחור שהיה קופץ עליי במשחקים מהגדר הבחור שצירף אותי ש.ג הרבה מזל טוב שניר אוהבתך ים למרות שלא דיברתי איתך כבר מלא זמן.
  8. אני כל כך לא סגור על הבן אדם הזה. יש לו כשרון עצום באמת שרואים עליו שהוא יכול להגיע להיותקן ענק אבל כל משחק הוא מביא לי רק את הניצוץ ואחר כך כבה אני פוט משתגע ממנו
  9. יש כאן אחד בפורום שמשרת בנ"מ נראה אם הוא יכנס הוא יסביר לך יותר אבל בגדול מה שהוא עושה זה מאבטח מתקנים באילת. וזה בערך מה שנ"מ עושים רק בכל מיני בסיסים בעיקר בדרום. לך לתותחנים / שיריון אם אתה באמת רוצה לעשות עם עצמך משהו.
  10. תראו תראו השתחרר מהצבא למדת לדבר אהה חכה אני יקרא לאושיק יחזיר אותך לתלם
  11. עזוב אותך בוא אני יצייר לך את הסמל הזה של המבורגר יותר טוב
  12. 400 שקל אני בא לעשות לך את זה על הקיר
  13. כמה שיותר צהוב תשימו עליכם ותכנסו, תפסיקו לפחד יכניסו את כולם.
  14. לי השבוע התחיל חרא. ובדרך כלל במצבים כאלה הוא גם נגמר חרא :\
  15. יש דברים שלא רצים לפורום לדבר עליהם אתם יודעים...
  16. מה פתאום לא ללכת, ללכת ועוד איך אחושרמטוה. אולי השבוע הכי מצחיק שהיה לי בחיים. תביא אוכל מהבית ותשתדל לעשות יםםםםםםם סתלבט מכולם
  17. גלעד תקשיב צעירוס יש לי חבר מ"כ שם אם תיהיה אצלו אני יגיד לו שיתעלל בך קצת יותר הולך ?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.