Jump to content

yuval .L.

משתמשים רשומים
    209
  • Last visited

Everything posted by yuval .L.

1. חחח תמיר יא צעיר מת איזה מצחיק לראות אותך מהצד בקורס של הקוקסינלים שלך. אז שיהיה לך הרבה מזל טוב בונא אני מכיר אותך כבר די הרבה זמן ותמיד שנאתי את הדעות המפגרות והצפון תל אביביות שלך. אבל שטויות שיהיה לך יםםםם מזל טוב אתה ילד טוב אוהבים אותך פה.
  2. קוסטההה כמה שאני מתגעגע לחפירות שלך ב-11 ואפילו בבסיס! שיהיה לך המון מזל טוב יא תותח אני אוהב אותך ים למרות שאתה אנטי ותחת אחושרמוטה!!
  3. עידן אתה פשוט משהו מיוחד, כל תקופה אתה פותח נושאים כאלה שרק גורמים פה לריבים (בעיקר אידיאולוגיים). תפסיק כבר לא נמאס לך? נכון שזה פורום והכל אבל בחייאת עזוב אותנו כבר עם הכפייה הדתית הזאת שלך צא מזה
  4. שמח שנפל בחלקי להכניס אותך בעניינים ולראות איך אתה נכנס יותר ויותר חזק לארגון ומתפתח בראש ובראשנה כבן אדם גדול (למרות שקטנת פיזית ). שיהיה לך הרבההרבה מזל טוב אח יקר תמשיך ככה ואוהבתך ים נמרוד.
  5. אלון הרבה הרבה מזל טוב יא תותח !! עד 120
  6. קודם כל כן ימי ראשון האוטובוס די מפוצץ אבל גם הוסיפו עוד כמה אוטובוסים בימי ראשון בגלל העומס ככה שעל אחד מהם אתה תעלה לא משנה איפה. אל תעלה על 501 601 וכאלה כי הנהג של הבה"ד לא מגיע יותר לאיזור ההוא אתה תצטרך ללכת הרבה ברגל אם לא 532 אז 149 מארלוזורוב. ובקיצור כרגיל לכל שאלה אני פה. נבקש שיטחנו אותך שם קצת
  7. מרגש אתה בא לבה"ד ? 532 קו ישיר לגלילות מתחיל בתחנה המרכזית ישר כל הזמן עד גלילות יעני עובר במסגר קריה דרך נמיר ומגיע
  8. אין מה לעשות זה היה ברור אין לכם מה להתאכזב. יש לנו השנה קבוצה מצוינת שצוברת המון ניסיון אם זה בליגה בגביע בדרבים. זה יבוא, נפלנו לא נורא להרים ת'ראש ולהמשיך להכנס בכל מי שזז בליגה הזאת. ובנימה אופיטימית זאת יאללה מכבי
  9. איזה תמאותתתתתתת תתאבדי כבר סמיילי חחח אמן יאריכו לך את השירות עלק קיצור
  10. כולם יבואו ביום של המשחק לקנות מה הלחץ וגם ככה לא יהיה מפוצץ יהיה רגיל 6000 גג 7000 איש
  11. איןמצבבבב הילדון הזה מתגייס ?!!? באבי אח יקר אוהבתך בהצלחה בצבא נשמה
  12. תלוי אם אתה מעדיף חפשנות, עבודה, משו שיתן לך משו בעתיד... תקשוב עוד יכול לתת לך משהו אחרי זה. משטרה זה תלוי בך עד כמה בה לך להיות מנייאק. וספק זה עבודה קצת פיזית אבל יומיות ו-4 ימים בשבוע. אני הייתי הולך על תקשוב
  13. מזל טוב יא צעירה, מי יתן ותפסיקי לקחת לי את הכובע. הרבה מזל טוב ילדה
  14. תפסיקו לזיין את המוח כבר על המלחמות ותהנו ממה שהלך היום. תצוגת עידוד מטורפת של הקהל של מכבי. לא צריך להתעסק במלחמות יכלתם לראות שהשחקן בא רק מאהבה. היה היום פשוט כייף
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.