Jump to content

yuval .L.

משתמשים רשומים
    209
  • Last visited

Everything posted by yuval .L.

1. אני יודע שבתאריכים האלו בעקרון המקומות הבעייתים הם ארגנטינה צילה וברזיל. כל השאר סבבה.... הבנתי שבאפריל גם עדיין סבבה שם. לא? אני לא מתכוון להשאר שם עד נובמבר! מקסימום ספטמבר ועוד שאלה תיהיה בעיה לטוס בסביבות פסח לשם?
  2. עוד מישהו שבא לו לבאס אותי ממש? אין לי ברירה, אלו התאריכים שאנחנו יכולים, מה אפשר להוציא מזה הכי טוב?
  3. טוב מי יכול להודיע לי מה המדינות שאני יכול לעשות ומאיפה כדאי לי להתחיל בחודש אפריל עד ספטמבר. ועד כמה זה נורא לצאת בפסח (קצת לפני בזמן או קצת אחרי)????
  4. אם כבר שירי שחקנים. אולי תיהיו קצת עקביים? או ששרים שירי שחקנים או שלא שרים..... אי אפשר יום אחד לנצח ולשיר ויום אחד להפסיד ועושים חרם שירים לשחקנים. ועוד דבר, די כבר עם הלקרוא לשחקנים להגיע זה כזה מעיק ולא מועיל כבר.
  5. אנשים פה נדפקו לגמרי, מה אתה מסכנים? אתם רוצים כתף לבכות עליה? כאילו מה
  6. טוב הפלאפון מתחיל להדפק, הוא ניהיה איתי ברמות קשות, מי יכול לעזור לי להחליף רום?!?! ועוד שאלה, למישהו יש מושג למה פתאום אחרי חודשיים הבטרייה מתחילה להשאב לי פשוט? מ-100% בלילה ל-10% בבוקר כשאני קם זה נראה לי קצת לא הגיוני.....
  7. לא יאמן מה קורה במדינה הזאת, כולם פה פשוט התחרפנו
  8. אין ספק שיש אנשים ראויים לסרט הקפטן עוד לפני יצחקי, אבל.... כמו במצ'סטר יונייטד, סרט הקפטן יכול להוות רוטציה קטנה בין השחקנים ולתת בטחון במקרה הצורך. עם הזמן יראו למי מתאים והוא יהיה זה שילבש את סרט הקפטן, אנחנו לא קובעים כאלה דברים צאו מזה.
  9. http://www.youtube.com/watch?v=jIOr7eJztoM טיפת כבוד אין במדינה הזאת
  10. מה ללמוד אחרי צבא !! זה בערך ההתלבטות הכי קשה שהייתה לי בחייייםםםםם
  11. אנשים פה שוכחים מהר מאוד דברים. אתם רוצים את זה בשיר או במשפט? אבי נימני הוא המלך!!!!
  12. חחחחחח מזה משנה של מי. לפי האמונה שלי ה' לא ייתן לנו ללכת כל כך בקלות, אנחנו הורסים את הכדור הזה ואנחנו נסבול איתו עד הסוף. אבלללל, לעניין הצעות קדימהההה
  13. מה הייתם מייעצים לעשות ביום כזה שלפי האמונה הוא יום לפני סוף העולם. ההצעה ההזויה ביותר תתקבל בברכה ותיושם
  14. חחחחחחחחחחחחחח אתה לא יכול נמחק לך הציון בעצם. מה הבעיה תכנס לשם תלחץ על שכחתי סיסמן וישלחו לך למייל באותה שנייה אחת חדשה
  15. סוייר תעזוב כבר את האתר שלהם, הוא נופל בגללך!!
  16. אז בעצם אם אני רוצה לגשת בחורף, אני אעשה אותה בגרות כמו שעשיתי לפני כמה שנים?
  17. הבנתי שעושים שינויים באנגלית מתישהו, מכניסים קריאת ספר ושטויות כאלו. מישהו יודע עם בבגרות חורף שתהיה שנה הבאה כל השינויים יכנסו כבר?
  18. אני דווקא מאמין שכחלון יכול בקלות להכנס לשם.
  19. מגן ימני עומר ורד חוזר מהשאלה. מגן שמאלי עמירן שקלים חוזר מהשאלה.
  20. בוא תתחלף עם האנשים שעובדים על התפאורות האלה. בזיון שאתה מדבר ככה בכלל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.