Jump to content

yuval .L.

משתמשים רשומים
    209
  • Last visited

Everything posted by yuval .L.

1. כל כך מוזר איך זה שבבציפר לא הצלחתי ובאמצע הצבא כשאני לומד לבד אני מצליח
  2. הדבר היחיד שלקחתי מהכתבה זה שוב הלחץ המטורף שקיים במועדון הזה. אני באמת לא מבין איך קורה כזה דבר, איך מועדון יכול להיות פקעת עצבים כמו מכבי, מה הסיבות לכך ואיך לעזאזל אנחנו יכולים לשחרר קיטור? אי אפשר להמשיך בצורה הזאת משו לא בסדר במועדון הזה.
  3. חחחח איזה טעות נראלי בא לי למות
  4. חחחח איזה טעות נראלי בא לי למות
  5. מה חדש... יש מחר מופע בניצנים של מלא אומנים כולל היהודים, אינפקטד משרום, סקאזי ועוד. רציתי לבדוק עד כמה אני פראייר אם אני נוסע
  6. מישהו מתכוון ללכת? מה ההמלצות, איך מגיעים ומי משיג כרטיס בהכי זול ?
  7. רק לשים לו את הכאף שהוא צריך שיחתעורר ויחזור לאימונים קשים, יש לו ברגליים כדורגל זה כן. אני אוהב אותו ואני אוהב את השקט שלו, מקווה שהוא יחזור בגדול.
  8. לא הסדנא בכרמיאל היית יותר על קרטה ולחימה על הרגליים, התגוננות עצמית וכו'. אני הייתי בת"א שיעור על ג'יג'יטסו ברזילאי, הוא פשוט תותח
  9. דרך אגב אימון עם רויס גרייסי זה אחד הדברים. הבחור יודע על מה הוא מדבר, העצבים של ה-UFC התחלפו בנימה אישית ומלמדת. אין ספק שאימון איתו זה אימון עם אחד הגדולים בעולם.
  10. די נו אתה לא באמת בן 21 כבר !! חחח ארז שמח רצחח שהכרתי אותך ומצטער שלא הכרתי מספיק. אתה אחד האנשים שאני יותר אוהב ומעריך פה באמת, אז שיהיה לך הרבה מזל טוב ובהצלחה באזרחות כשתגיע .
  11. תשמע אחי אני לא מבין פה כלום! ולמהההה אתההההה רושםםםם כככההההה?????
  12. ואוו סמיילי איזה השקעה חחח בקיצור בר הכרתי אותך רק בצבא לצערי וואלה גיליתי בחורה קטלנית מרגשת ברמות קיבוצניקית אחושרמוטה חחח ואני שמח רצח על זה שיצא לי להכיר אותך. שיהיה לך יםיםיםיםים מזל טוב ילדה צושיוחזרו ימי הטאקי בטירונות לאלתר שיהיה לך מלא בהצלחה ילדה ותהני !
  13. היו היה פעם סימבה קטן, סימבה היה מורעל, אהב את מוד"ש הבחור קיבל קצת בתחת ועכשיו הוא סתם פוחץץץץץץץץץץ חחחחחחחחחחחחחחחחח תתקשר אני יענה יא אידיוט
  14. חחחחחחחחחחחחחח וואוו איך שהניגון השתנה
  15. בקיצור ידידה שלי קיבלה על זה גימל ויום ד'. אתה יכול לשחק על זה יש קייס
  16. תפנה למשתמש SIMBA הוא יסביר לך הרבה. או ארז הקטן
  17. ציטוט יולי 2009 1/7/2009: חיל האוויר, חיל הרפואה, כלל צה"לי 2/7/2009: קצונה ייעודית, כלל צה"לי 5/7/2009: מדריכות אב"כ, מש"קיות ניווט ותחקור, פקידות מבצעים 20/7/2009: סטי"לים, דבורים, סנפיר 21/7/2009: כלל צה"לי, חיל האוויר, חיל המודיעין (תצפיתניות) 22/7/2009: כלל צה"לי, פקידות מבצעים, ת"ש 23/7/2009: חיל המודיעין, חובשים, חיל חינוך, קצונה ייעודית בחיל השלישות 27/7/2009- כרגע, תאריך קרבי בסיסי לכל מחזור מרץ 2008, ישתנה בקרוב 26/7/2009: חטיבת גולני, מוד"ש (מודיעין שדה), קורס חובשים- הדרכה, קורס מ"כים (בנים + בנות) 27/7/2009: חטיבת גבעתי, מוד"ש (מודיעין שדה) 28/7/2009: חטיבת כפיר (חטיבה 900) 29/7/2009: חטיבת הנח"ל, משמר הגבול (מג"ב) 30/7/2009: חטיבת הצנחנים אוגוסט 2009 2/8/2009: חיל השיריון, מ"כים טירונים 3/8/2009: חיל ההנדסה הקרבית 4/8/2009: משמר הגבול (מג"ב), אופציה לקרקל, גיוס השלמות 5/8/2009: גיוס השלמות 6/8/2009: חיל האוויר (יחידות הנ"מ, יחידת 669), מ"כים 9/8/2009: חיל התותחנים, אופציה למג"ב ונ"מ 10/8/2009: חיל התותחנים, גדוד הסיור הבדואי (הגדס"ר), גיוס השלמות 11/8/2009: חיל הים, גדוד חרב, פיקוד העורף- חילוץ והצלה, חיל הקשר והאלקטרוניקה 12/8/2009: חיל המשטרה הצבאית, חיל חינוך, כלל צה"לי 13/8/2009: קורס חובלים, צוללות, כלל צה"לי 16/8/2009: יחידת קרקל 17/8/2009: כלל צה"לי 18/8/2009: כלל צה"לי 26/8/08- מ"כיות חיל אוויר 30/8/2009: חיל הים 31/8/2009: רכזות קישור וגיוס
  18. הייתי לפני כמה שנים לא דע אם זה השתנה אבל מקום חמוד לא יותר מזה, רחוק קצת מהים ומהטיילת בריכה קטנה. אבל יחסית בסדר
  19. רק שתדע שכפיר חטיבה בת זונה, היא חטיבה חדשה שמתפתחת והביקוש אליה רק הולך וגדל. מתעסקים בעיקר באיזור איו"ש שבה יש הרבה מאוד אירועים, לפי מה שהבנתי אנשים קטלניים רצח ולאט לאט אני מאמין שהם יקבלו גם את גזרת עזה. אין לך מה להתבאס מקום קטלני לפי הרבה מאוד חברים שלי.
  20. יאווו כמה חפירות אינעל העולם מה יש לכם יש או אין עוד הופעה של קובי פרץ בקיסריה? ואם כן מי משיג לי כרטיסים!?!
  21. וואלה אחד הילדים המצחיקים ביותר (והראשונים נראלי שהכרתי טוב ביציע ) לצערי אני לא יושב איתך יותר ומכיר אותך יותר, אבל אני יודע מספיק בשביל לאהוב אותך רצח אחי. שיהיה לך יםם מזל טוב אחי
  22. וואלה אין מה לעשות כיום המצב הוא שקובי פרץ יכול למלא את קיסריה כמו כלום ורוב המדינה שומעת שירים שלו ושמה רינגטונים שלו והכל. לפי מה שאני הבנתי הוא העיף את קיסריה באוויר. וחוץ מזה עידן מזה השטויות האלה מה קיסריה שמורה רק לאמנים מסוימים? תעשה טובה.
  23. טוב אחרי שכמעט התאבדתי שלא הייתי בהופעה הראשונה... יש עוד הופעה? מי מארגן לי 2 כרטיסים ?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.