Jump to content

yuval .L.

משתמשים רשומים
    209
  • Last visited

Everything posted by yuval .L.

1. אני יודע ראיתי. אני אומר לך הם ילדים דפקה זה לא קשור. רוסלן אישית שם את עצמו הרבה לפני הכל ויש לו ים חברים אוהדי הפועל.
  2. רוסלן לא אוהד הפועל אבל יש לו הרבה מאוד חברים אוהדי הפועל שרופים וזה חולון הם ילדים דפקה אין מה לעשות.
  3. מהההההההההההההההההה??? חחחחחחח מאיפה אתה מביא את המשפטים האלה כאילו אתה מודע לעצמך אחי?
  4. חחחחחחחחחחחחח המפקדת שלך אוי לא. אה ואת כזאת גוויה מהלכת שמישהו יהרוג אות ךכבר
  5. אוף כמה מזל טובים אפשר לרשום אבל טוב נו עוד פעם 1. וואלה הכי שמח בארץ שדיברתי איתך אי שם באמצע שום מקום וההמשך וכו'. את אחת הילדות השרוטות אי פעם ואני מקווה שתמותי מהר ככל האפשר =]. אז שיהיה לך הרבה מזל טוב שתמשיכי לשחק אותה חיילת שבעצם כל היום בבית בגימלים. טל
  6. קו 74 של דן אם אני זוכר נכון או שזה 45 לא זוכר. בקיצור זה על הכביש תשאל תוך שנייה אתה מוצא
  7. בדיוק. בזמן שלובשים את המדים הכל נהיה הרבה יותר מסוכן, פשוט להיות עירניים לכמה שעות האלה שאתם בדרך הביתה.
  8. דימה מזה ניצלה אותך מה אתה ילדה חחחחחחחחחח אתה כזה מטומטם אבל קודם כל תרגע. תשכנע אותה להפיל, אין ברירה אתה צריך לספר להורים שלה ושלך גם ולסיים עם הסיפור הזה. עלק ניצלה אותך כשהיית שיכור חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה כזה מטומטם
  9. חחחחח איזה ילד תותח רק שבוע שעבר דיברתי איתך על זה שאתה נראה אותו דבר כבר 30 שנה אבל אתה רק בן 17 יא אללה. שיהיה לך מזל טוב אח שלי
  10. ג'וששששששש עוד אחד מהבחורים הראשונים שהכרתי ביציע, לצערי כבר מזמן לא יצא לנו לדבר וכאלה אבל וואלה אתה בחור תותח ואתה צעיר מת (למרות שאתה גדול ממני בחצי חודש חח). שיהיה לך ים בהצלחה שם בגולני ושיהיה לך הרבה מזל טוב יא תותח.
  11. מוות גמני קיבלתי את הרב"ט היום, פשוט בעעע חחחחח אבל אין ברירה יש כל כך הרבה מ.צ בחוץ שאי אפשר להסתובב בלי
  12. ואני חשבתי שזה בגלל שזה לא חוקי....
  13. אתה כל כך הולך להיות מ.צ מסריח חחחחחחחח בדוק יא רוסי מנייאק
  14. יאוו זה כל כך ראשוני! בבית השיריון זה רק המבחנים הכללים (פסיכוטכניים), אחריהם באים עוד 1249082407 שגועים, תהיה מוכן
  15. ואני חשבתי שאתה סתם תחת שיודע להגיד דברים רק לצד אחד. קוסטה אני אוהב אותך אחי
  16. הכל נכון אבל.... מה אתה רוצה שנבכה!? נשבר הזין כבר מהקבוצה אז מה שנשאר זה להסתלבט מה לעשות? כל החיים לבכות? עזראן ההומו הזה מתפרק בלי שנוגעים בו אפילו נשבר הזין מה לעשות.
  17. שמח להכיר בחור כמוך כבר הרבה זמן. שיהיה לך הרבה מזל טוב רועי יא תותח
  18. פליקס חלפון הלילה כמו שרשום נורה בבטנו, זאת לאחר שגם בעבר הסתבך בהמון קטטות כולל דקירות. חתיכת אפס כל פעם תירוצים. זה ספורטאי זה?
  19. מצטער אם זה ישמע רע אבל זה עלק לוחמים שנטחנים לרוב ביציאות של 11-3 חבר שלי עכשיו סיים טירונות שם כל הטירונות חזר בלחץ פעמיים הביתה ובפעמיים האלה גם חזר מקוצרת כשתאכלס הוא לא עשה יותר מדי. הטכנולוגיה מתפתחת ואיתה מערכות הנ"מ ככה זה שלרוב העבודה היא במשרדים מכמ"ים וכו'. אני בטוח שלא הכל 100% אני אשמח אם משהו לא נכון שתתקנו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.