Jump to content

גל_צהוב_בדם

משתמשים רשומים
    151
  • Last visited

Everything posted by גל_צהוב_בדם

1. העיקר שימלאו את היציע, מצידי שישבו כל המשחק. חיפה לא פונקציה. מספיק שרק הגוש שר ומשער 7 לא ישמעו אותם.
  2. אולי הוא באמת מתרגש ומתלהב מהקהל? חשבת על זה קצת? וגם קאלה זונת קהל? הוא זורק לנו חולצות ובא אלינו כל הזמן... ראיתי אותם כשהם יצאו לכיוון האוטובוס ראו את השמחה על הפנים שלהם וגם כשהם היו בפנים וצעקנו להם היה מרוח להם חיוך על הפרצוף.
  3. מרדיקוביץ' מילאן מרדיקוביץ' מרדיקוביץ' עולה עולה עולה אווווו מילאן מרדיקוביץ' אווו עולה עולה עולה
  4. חחחחחח כל אוהדי בית"ר מוכיחים כמה הם אוהדי הצלחות וצועקים על יוסי מזרחי. איזה כיףףף יאללה פ"ת תנו להם 5.
  5. אני איתך מאור. (הסיכויים שיהיה לי אוטו קלושים עד מאוד)
  6. צהוב עולה עולה עולה צהוב עולה עולה עולה צהוב עולה עולה צהוב עולה עולה צהוב עולה עולה עולה בן תתקן ^
  7. ענר אני לא מאמין שאתה לא בא יותר. קיצר אני אראה אותך מול חיפה ויקשור אותך לשער בבלומפילד עם אזיקונים.
  8. איפה המשקף של מאוררר איפה המשקף שלוווו מאור לא יוכל לראותתתת גם אם ישים עדשותתתתתתתת
  9. חחחחחח ליגל יא גזורההה חולה עלייך אה כן וגם מאורלודמשקפיים המלך שעשה לנו טיול מודרך ברחבי לוד איזה יום אהה דרך אגב ליגל תודה על הדיסק לא יכולת לצרוב לי דיסק יותר טוב מזה.
  10. מכל הנושא הזה אני לוקח את ההודעה הזאת. אתם לא קיימים. מכבי יש רק בת"א.
  11. אחד המשחקים שיותר נהנתי בהם... רק שימשיך ככה בע"ה
  12. אם כבר פיגאל אז הפאב ליד - פרנדס .
  13. רק בשחקן יש איזה 20 גל... אבל על הזין... זה אחד השמות חחחחחחח
  14. ובצד השני של הכביש - רנאטו גם פאב סבבה...
  15. אם שותים לא נוהגים! או לפחות מחכים שהסטלה תעבור....
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.