Jump to content

גל_צהוב_בדם

משתמשים רשומים
    151
  • Last visited

Everything posted by גל_צהוב_בדם

1. מוות נתן כמה משחקים טובים כבר עשית ממנו אלוהים אך אך כל אחד שלוחץ לכם ידים או נותן מילה טובה ישר הוא אלוהים מוות לך אולי.... מה יש לך נגדו אחלה שחקן וגם אח של חברים שלי חחחחח
  2. אני מאמין שהם די למדו את הלקח שלהם שם ממה שקרה פעם שעברה..... אז יאללה בואו לעשות קצת שמח בק"ש באיזה שעה האימון???
  3. אולי איזה 5 שעות ישבנו אני ועוד 2 חברים ויצא לנו חצי שקית זבל....מחר נמשיך עם עוד עזרה וכנראה שיהיה לנו בערך שקית וחצי ככה
  4. זה לא טוב מגרסה כי אי אפשר להעיף אחר כך... צודק.. הכי טוב מרובעים כאלה.. לא הבנתם..... פעם אחת מגרסה ואחרי זה עם מספריים עושים ריבועים קטנים קטנים כמו שלג זה הכי יפה
  5. תומר חן - מתגעגע מתגעגעעעע אלייך אהובה לו רק ידעת כמה את חשובה מתגעגע ואין בליבי מנוח כי אותך קשה כל כך לשכוחחח מתגעגע לנצחון בדרבייייייייי בע"הה כן יהי רצון ואמרו אמן
  6. לך עכשיו יש כרטיסים שם! מהר לפני שייגמרררר
  7. אם הייתי גר קרוב מילה שהייתי בא!! אני גר בראשון ועוד אין לי רשיון..... בהצלחה שיהיה לנו!!! אגודת מכבי ת"א אמפריהההה
  8. מישהו כבר הזכיר את החנות ביפו אני מאמין שהיא החנות הכי טובה שיש לחכות.... נראה לי קוראים לה Hook & Fish אני גם צריך לקנות חכה שמה.... הקודמת נשברה לי בדרבי הראשון (זה מה שקורה כשקונים מערבים בנמל) חחחח
  9. חחחחחח איך הוא זיין אותם אתמול אתם לא יודעים איך קפצתי אני ואבא שלי
  10. לחבר שלי יש מגרסה של דפים בבית אני חושב שנוכל להספיק להכין לפחות שקית זבל אחת.... יהיה קטלני בע"ה.... וגם תחלקו את הקונפטי לכל הכיוונים לא רק לגוש שיהיה אחיד בכל האזורים
  11. באתי לשם ב4 ככה וההיא הביאה לי את ה2 כרטיסי נוער אחרונים שהיה להיום (היא הוציאה אפילו ממעטפה שהייתה שמורה של אחרים) אז קיצר מי שאין לו להתייצב מחר בק"ש ב12 יהיה לכם שרמוטות מזל לא הוציאו לנו רק 100 כרטיסי נוער קמצנים מסריחים שימותו
  12. טוב אם אתה אוהב מזרחית ולדעתך זאת מוזיקה מסריחה אחושרמוטה אד גמרנו ת'סיפור השיר בטח לא יכנס. בכלל לדעתי שוטי הנבואה ושאר להקות הרוק בעולם יתפרקו עכשיו כי אתה החלטת שמזרחית זאת מוזיקה טובה ודברים אחרים הם מסריחים אחושרמוטה. אחי שוטי הנבואה הם לא להקת רוק אפילו לא מתקרבים להגדרה הזאת.... הם להקה שאנטי כל השירים שלהם הם כאלה שירים שקטים יפים ועכשיו לחזור לנושא..... מישהו פה הציע שמישהו ישיר את השירים ויקליט את עצמו ויעלה לפורום....רעיון בנזונה בבקשה מי שיודע את כל השירים החדשים שייקח יוזמה שנדע את השירים כמו שצריך לדרבי
  13. וואלה בנזונה איך שעשית עם המכבי משתלב יפה...... כי להחליף סתם לא משתלב (בוקה זה 2 הברות ומכבי 3 הברות)
  14. אין לכם אוטובוסים משם ליפו? או שתארגנו קצת כסף ותסעו במונית או הכי הרבה תנסו לתפוס טרמפים מעוד שעה ככה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.