Jump to content

גל_צהוב_בדם

משתמשים רשומים
    151
  • Last visited

Everything posted by גל_צהוב_בדם

1. קצת מסובך לשים גם אפוד וגם וסט.... אתה בטח מתכוון שכפ"ץ... ומה הקטע הזה שאתם מקבלים כבר בטירונות וסטים?
  2. אחד לליגל ואחד ללודאי גון... חחחח איזה בן אדם שרוט. הוא מכיר מלא פה מהיציע כל הזמן מדבר איתי על מכבי. Ranle תותחנים זה בלאי, סטינגר כבוד! ובקשר לדוד מג'וני... אני לא אגיע לשם כי אני מנגמ"שים ככה שאני אהיה בא'-ב' וסילבס אל תנסה להתחמק.... אתה אדום בנשמה
  3. מאור לוד משקפיים מחר אני מביא את המשרוקית רק אם תביא את המשקפיים.
  4. הסנסציה AKA אלעד סילבס נתפס בארוחת שישי שר "א*דום עולה" אם זה לא ביזיון אני לא יודע מה כן.
  5. כשמרדיקוביץ' יחזור החלק הזה יהיה טוב אין מה לשנות יותר מדי.
  6. ח"ח עוד לא היה שיר שנקלט כל כך מהר כמו השיר הזה
  7. מל"ט -> שעה ו10 ט"ש -> 6 שעות שינה -> 25 דקות שמירה -> 10 דקות להתעורר ולעלות על מדים -> מסדר בוקר בסטינגר ים צחוקים עם המפקדים, בעיקר בכיתה כשיש איזה שיעור שהם צריכים להעביר לנו. וכמובן כל היום צחוקים אחד עם השני.
  8. יאניס לא סתם החזירו את הטילים. המערך שווה הרבה מאוד אפילו שאנחנו עדיין בחיל האוויר וזה לא קשור ליעילות שלנו. בחיל האוויר כבר יודעים את הטעות שלהם ועכשיו כבר לא מזלזלים בנו ועובדה שהחליפו את הטילים. וכל מה שאנחנו צריכים יש לנו. ואם אתה חושב שהסטינגר לא יעשה את העבודה שלו תקרא את זה קצת ותגיד לי. http://he.wikipedia.org/wiki/FIM-92_%D7%A1...%A0%D7%92%D7%A8 כן על הנייר ההכשרה של הסטינגריסטים יותר קלה וקצרה משל החי"ר אבל מה שקורה באמת זה שמגיעים לאותה רמת כושר קרבי וחיילות כמו של הגדודים. אין צורך ברובאות 07 כי המבנה של המערך הוא לא כמו של החי"ר. וזה לא אומר כלום על הרמה של הלוחמים. הסטינגריסטים לא פחות לוחמים ולא פחות קרביים מהגדודים ועושים בשגרה בדיוק אותו דבר. ובזמן מלחמה יש תפקיד חשוב מאוד. זה שלא היה עד עכשיו מלחמה שהיה צורך בסטינגרים זה לא אומר שבמלחמה הבאה גם לא יהיה צורך. תתחילו לתת כבוד לסטינגר ואל תכלילו את כל הנ"מ כי אנחנו בכלל לא קשורים לטק"א!
  9. כל הזין לו אוהד הפועל שיזדיין "מה עשית לי תגידי נשיקה אני רציתי ממה עשית עניין סך הכל נשיקה" מקבל משמעות חדשה עכשיו
  10. סילבס איך היה באבט"ש? דרך אגב הסטינגריסט הזה פה היה אחראי על 2 מהחבר'ה שלך
  11. טייס.. תלפיות... חובלים... עתודה... בסוף אני בנ"מ חחחחחח לא נורא STINGER כבוד
  12. פעם אחרונה שהייתי בבית היית עוד אזרחית חחחח עוד שבוע וחצי השבעה בכותל!
  13. קיצר התשובה שלי היא אל תתן למכבי להפריע לך להיות קרבי. תקווה שכשתצא מכבי תשחק ואם תהיה מצטיין אולי יתנו לך לצאת לדרבי.
  14. מה בלאי אין לך מושג בכלל מה זה מה היית שם יומיים?
  15. חודש לא ראיתי מכבי סעמק... מחר מגיע בכל הכח ואין מצב שלדרבי אני לא מוציא אפטר
  16. יש עדיין ייצוג לשער 11 בסטינגר!!! יאניס ודין עשיתם טעות. אהה ואתם לא יודעים איזה כיף היה מאז שהלכתם.
  17. ארוך... חחחח אני עם מטול כש90 אחוז מהאנשים במסלול עם מנוסר. מילא כולם היו אותו דבר היה פחות באסה.
  18. על בוסה לא ידעתי... איך קוראים לך דוד? חוץ מיאניס אני חושב כולם די מבסוטים שם לא?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.