Jump to content

ravid

משתמשים רשומים
    177
  • Last visited

Everything posted by ravid

1. אף מילה על הכשלון של העורבים לתפוס את הפרפרים היום? רק אחד תפס ואכל
  2. עדיף שנבוא נפוחים כאילו שאנחנו מינימום ברזיל ואז שהבלון שלנו יתפוצץ כמו שקרה עד לפני כמה שנים?
  3. דבר ראשון בחיים קבוצה יותר חלשה ממכבי לא הגיעה אפילו לרבע הגמר ואל תגיד לי סכנין, הפועל חיפה, הפועל ר"ג, הרצליה וכו' הם היו יותר טובים ממה שמכבי היום דבר שני איזה גביע בראש שלכם? הפסדנו ל-7 מתוך 9 קבוצות ליגת העל ששיחקנו מולן. נראה לכם שנעשה משהו בגביע? עדיף להתרכז בליגה.
  4. פעם ראשונה שאני מרגיש את הדברים האלה
  5. ואז שיעשה גם קעקוע עם חץ לכיוון התחת וירשום הפעם הרביעית, חמישית, שישית, שביעית וכו'
  6. שיקחו הנה זה מגיע בכדורסל זה על הפנים
  7. אם נזכה בגביע הטוטו יכול להיות שנעלה לאינטרטוטו ואז נשחק נגד קבוצות כמו דברצן ובי.סי ז'לין.
  8. מה, אנחנו כאילו העתקנו את זה קודם אז יש לנו זכויות על זה? לא מבין מה בדיוק מרגיז פה
  9. מאז ומתמיד בפקודות מטכל כל חייל יכל לגדל שפם בלי אישור מיוחד. נראה לכם שכל הרס"רים לא מדוגמים? אגב אני לא מבין על מה כל הויכוח הזה. מותר למח"ט להנחות שאסור לגדל זקנים. הקבילות שוות לתחת. סוף הסיפור.
  10. הבית הכי קל כולל את יוון (הנבחרת היחידה מדרג א' שאפשר לנצח בר"ג), פינלנד, מקדוניה, ליכטנשטיין וסאן מרינו אבל שקוף שנקבל את דנמרק מהדרג השלישי
  11. לפני כמה ימים היה כאן נושא על קעקועים. כדי שתקרא: http://www.12p.co.il/forum_new/index.php?s...c=73307&hl=
  12. אם אתה שואל אנשים איזה קעקוע לעשות סימן שאתה לא מוכן לעשות קעקוע
  13. טוב בואו נעבור לחומר קצת יותר מתקדם (בסוגריים הילדים של אותה חיה) פרה (עגל)- מוווו. גועה (נראה לי) סוס (סייח)- איאיאיאי מוזר כזה. צהלה. חמור (בייבי חמור)- איאה. נעירה. כלב (גור כלבים)- וואף וואף או האו האו תלוי בסוג הכלב. נביחה. חתול (גור חתולים)- מיאו. יללה. ברווז (פטה)- געגע. געגוע. מה עוד אתה רוצה לדעת בני?
  14. חרא של מקום אל תתקרב מאחד שהיה שם עשרות פעמים (לפני שהוא נהרס)
  15. איזה שטויות אתה מדבר עם כל הווינריות הזאת שאתה מדבר עליה, תזכיר לי איזה מקום סיימנו? אנחנו נבחרת ה"אם". אם לא היינו מקבלים גול מאוסטריה בדקה ה-90, ואם היינו מבקיעים עוד אחד מול צרפת בר"ג, ואם היינו שמים עוד גול באחד המשחקים מול קרואטיה. תמיד אנחנו עפים על גול. מתי זה ישתנה? כשיביאו הנה מאמן בסדר הגודל של הידינק (היה פה אחד אבל הוא ברח אחרי קדנציה אחת כי הבין עם מי יש לו עסק).
  16. לא נכון הנבחרת של מקסיקו 70 עלתה למונדיאל אבל ההישג פה הרבה יותר גדול כי באותו מונדיאל שיחקו רק 16 נבחרות והיא גם סיימה בתיקו מול איטליה שהגיעה לגמר 3 שבועות אחר כך. מיקום השיא שלנו הוא 24 באוגוסט 99 אחרי הניצחון הגדול על אוסטריה. אגב, מאז אותו 5-0 לא ניצחנו נבחרת שמדורגת מעלינו עד רוסיה.
  17. יש כמה פרקים בודדים שאפשר להגיד עליהם שהם רמה אחת מעל כל השאר. סקוט טנורמן, אוסום-או, כיתה ד', ספוקי פיש, הפרק של באטרס, הפריקים, הציצים של בבה, סולם לגן עדן, הקריטר קריסמס, הניתוח לשינוי מין של גריסון, וורקראפט, גו גוד גו, קרטמן מוצץ לבטרס ועכשיו גם הרשימה
  18. היינו דרג ב' המוקדמות מונדיאל 2002 מה שמצחיק זה שבמוקדמות יורו 2000 כשהיינו בדרג ג' הגרלנו את ספרד ואוסטריה, ובמוקדמות 2002 היינו דרג ב' וקיבלנו את... ספרד ואוסטריה.
  19. THE LIST אחד הפרקים הכי טובים בכל הזמנים. עדיין לא ידוע מתי תהיה העונה הבאה. מניסיון עבר הם מוציאים 7 פרקים ואז עושים 6 חודשים הפסקה
  20. הקבוצה שלהם לא משהו חסר להם פועל שחור במרכז המגרש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.