Jump to content

קניית טלויזיה

YossiNew

Recommended Posts

איך בוחרים היום טלויזיה? אני בעיקרון מחפש משהו באזור ה55 אינץ , סמארט ו4K זה משהו שאני לא מוכן לוותר עליו.

אבל יש כל כך הרבה סוגים ודגמים והבדלי מחירים לא נורמלים. מה חשוב לבדוק?

למישהו יש המלצה?

לא יודע כמה אפשר לוותר על זה, אבל סמארט טיוי זה בזבוז כסף.

לרוב זה לא עם יותר מידי אפשרויות, וכבר עדיף בכסף שחוסכים על זה לקנות סטרימר אנדרואיד טיוי.

מחזק את סלבה וממליץ לקנות סטרימר אנדרואיד (של שיאומי מעולה) במקום טלוויזיית סמארט שאולי תהיה מגניבה בהתחלה אבל אחרי שנתיים-שלוש הפונקציות החכמות כבר לא יהיו רלוונטיות.

סטרימר אנדרואיד פשוט ב-50-60 דולר יעשה את העבודה ותמיד אפשר לשדרג במידת הצורך.

גם ככה רוב מוחלט של הטלוויזיות הן סמארט.

איך בוחרים היום טלויזיה? אני בעיקרון מחפש משהו באזור ה55 אינץ , סמארט ו4K זה משהו שאני לא מוכן לוותר עליו.

אבל יש כל כך הרבה סוגים ודגמים והבדלי מחירים לא נורמלים. מה חשוב לבדוק?

למישהו יש המלצה?

חשוב לבדוק ביקורות מקצועיות. להתייעץ ב-hometheater זה אחלה, זה המקור הכי טוב לקולנוע ביתי בארץ.
מה התקציב שלך?
הדיל הכי טוב לתקציבים נמוכים:
http://www.shufersal.co.il/pages/catalog.aspx?cid=250000&lvlid=1&sitereferral=hp_Header_online#?pid=8806088870854

oled של אל ג'י

קיו לד של סמסונג זה טכנולוגיה מאוד דומה

אומרים שOLED הכי טובים

אבל זה כבר מחיר אחר

כמה אתה מוכן להשקיע? זה טכנולגויה יחסית יקרה:-)

QLED זה למעשה מסך LEDשבגדול מסוגל להגיע לרמות תאורה גבוהות יותר ממסך LED "רגיל". בסמסונג גם טוענים לדיוק רב יותר בצבעים.

OLED זו טכנולוגיה שונה לחלוטין,שבה כל פיקסל מואר באופן עצמאי , והטלוויזיה לא זקוקה לנורות כדי להאיר את עצמה,בניגוד למסכי LED(שהם למעשה בכלל מסכי LCD ) המשתמשים בנורות LED כדי להאיר את המסך,מה שמבטיח שחור "מוחלט".

היתרון הזה בא לידי ביטוי בעיקר בצפייה בחושך,כך שאם מרבית הצפייה היא באור, אין ל OLED יתרון גדול.

כמו כן, בשל הסיבה שבמסכי OLED אין נורות,עוצמת התאורה תהיה במרבית המקרים נמוכה יותר ממסכי LED/QLED.

אם אתה בתקציב של 3000 שקל תוכל לקנות רק LED רגיל לדעתי. עניין של דעה אישית אם ההבדל קריטי, אבל בכל מקרה גם אם תגדיל קצת את התקציב עדיף לך לקנות טלוויזיה פחות מועדת לתקלות, ואם תקרית איזה OLED ב-5000 שקל נגיד כנראה שתשלם על זה תוך חצי שנה.

קניתי לא מזמן לסלון טלוויזיה 43 אינץ' של סמסונג (דגם MU7000 למיטב זכרוני), מרוצה מאוד עד כה. איכות תמונה גבוהה + תפעול ושליטה נוחים מאוד. לי אישית לא היה יותר מדי מבחר כי יש לי נישה בסלון שלא מאפשרת יותר מ-43" אז מבין האופציות שמצאתי היא הייתה נראית הכי טובה מהאחרות באותו גודל. אם גם אתה מחפש גודל כזה פלוס-מינוס אז הייתי שוקל בחיוב לקנות כי מבחינת תקציב זה עומד במחירים שציינת.

ראיתי את הMU7000 וזה באמת במחירים סבירים. אבל הבנתי שהחנות מאוד מצומצמת ויש שם רק נטפליקס .. זה נכון?

לא יודע, מודה שלא חקרתי את החנות יותר מדי, אבל כן משתמש גם ב-spotify דרך הטלוויזיה לפעמים אז רק נטפליקס זה בטוח לא.

פלייסטיישן עובד מעולה, אין שום בעיות.

הסמארט עצמו עובד טוב. לגבי שידורי ספורט ספציפית אני פחות יכול לעזור כי אני רואה כמעט הכל בYES, אם אתה בונה לראות סטרימינג דרך דפדפן אז לא יודע עד כמה זה אמין.

פלייסטיישן עובד מעולה, אין שום בעיות.

הסמארט עצמו עובד טוב. לגבי שידורי ספורט ספציפית אני פחות יכול לעזור כי אני רואה כמעט הכל בYES, אם אתה בונה לראות סטרימינג דרך דפדפן אז לא יודע עד כמה זה אמין.

וואלה, הדלקת אותי על הטלוויזיה הזו בתור טלוויזיה לחדר.

תוכל להגיד לי אם יש בה אפליקציות ישראליות כמו סלקוםTV, סטינגTV, קשתVOD ועוד?

וואלה, הדלקת אותי על הטלוויזיה הזו בתור טלוויזיה לחדר.

תוכל להגיד לי אם יש בה אפליקציות ישראליות כמו סלקוםTV, סטינגTV, קשתVOD ועוד?

אבדוק כשאחזור הביתה.

אני גם רואה דרך הממיר... התכוונתי אם רואים טוב...

רואים מעולה.