Jump to content

הראיונות של סוזה וזהבי

Castor Troy

Recommended Posts

כל דבר שהוא רוצה להביא לתכנית בטלוויזיה על דעת עצמו צריך לעבור אישור של הממונים עליו והעורכים. יכול להיות שהוא ביקש להתנצל ולא אישרו לו.

כבר כתבתי את זה - בערוץ הזה מתנצלים רק אם יש איום בתביעה (וזה לא ממש מקרה לתביעה).

לא צריך לערוף ראשים ככה. אתם חוטאים בחטא שאתם מצביעים עליו.

חוץ מזה - רדו מזה. זה היה מעצבן מאוד מיד אחרי וגם למחרת, אבל זה כבר נגמר וזה בסך הכל פסיק במשפט שכולו חוסר רצינות בתקשורת הספורט בארץ.

עידו גור כתב צעיר, מתחיל ושאפתן, שיודע שכדי להתקדם הוא צריך גם ללכלך את הידיים ושזה מה שנדרש ממנו. אחרי הקטע הזה הוא חטף הרבה תלונות וגם נכתבה עליו ביקורת מכמה גורמים בתקשורת.

את העונש הוא כבר קיבל בגדול, והוא ככל הנראה ילמד להבא. בסך הכל מדובר בבחור טוב יחסית ולא באיזה מיני פשכצקי וגם לא פרימו פוטנציאלי.

כל דבר שהוא רוצה להביא לתכנית בטלוויזיה על דעת עצמו צריך לעבור אישור של הממונים עליו והעורכים. יכול להיות שהוא ביקש להתנצל ולא אישרו לו.

כבר כתבתי את זה - בערוץ הזה מתנצלים רק אם יש איום בתביעה (וזה לא ממש מקרה לתביעה).

חוץ מזה - רדו מזה. זה היה מעצבן מאוד מיד אחרי וגם למחרת, אבל זה כבר נגמר וזה בסך הכל פסיק במשפט שכולו חוסר רצינות בתקשורת הספורט בארץ.

עידו גור כתב צעיר, מתחיל ושאפתן, שיודע שכדי להתקדם הוא צריך גם ללכלך את הידיים ושזה מה שנדרש ממנו. אחרי הקטע הזה הוא חטף הרבה תלונות וגם נכתבה עליו ביקורת מכמה גורמים בתקשורת.

את העונש הוא כבר קיבל בגדול, והוא ככל הנראה ילמד להבא. בסך הכל מדובר בבחור טוב יחסית ולא באיזה מיני פשכצקי וגם לא פרימו פוטנציאלי.

גם אני חשבתי על זה שהערוץ לא נתן לו להתנצל. לא יודע אם זה ככה, לא מעניין אותי האמת. כשמכבי מפסידה או כל קבוצה אחרת מישהו מהכתבים מרחם? אז למה שאנחנו ניתן להם לשקר במצח נחושה ולשים את השחקנים שלנו במצב לא נעים (עזוב שסוזה וזהבי עשו לו בית-ספר ועד עכשיו הוא בטראומה) מבלי לעשות מהם קציצות?

ויותר מכל, ההערה שלו שהוא בניגוד לשאר הקולגות שלו יודע להודות בטעות ולהתנצל, היא ההערה שכולם צריכים לראות. או שיתנצל היום במגרש הפתוח (וגם זה בדיליי) או שצריכים לנצל את זה שהוא ענה בפרטי והבטיח התנצלות + לכלך על החברים שלו ולעשות בו שמות. כל דבר אחר ואנחנו זבל עופות.

מתנצל שרק עכשיו ראיתי את כל הדבר הזה.

שאלתי אותו למה הוא לא התנצל ושהפורום כאן גועש מהסוגיה צפו להתפתחויות

אתה מאוד מאוד עדין איתו ואני לא מבין למה. אמר שיתנצל, לא התנצל = שישא בתוצאות. למה לרחם עליו?!

אתה מאוד מאוד עדין איתו ואני לא מבין למה. אמר שיתנצל, לא התנצל = שישא בתוצאות. למה לרחם עליו?!

אני מאוד נזהר(בתור סטודנט לתקשורת) לא אצלוב אותו עד שלא אדע יותר פרטים , ולכן אני מדי מסכים עם דעתו של סלבה.

אם הערוץ לא אישר לו להתנצל?

יש פה הרבה מעבר ופרטים שאנחנו לא יודעים , ואם אכן הוא יצא שוב קטן - אז נפעל בכל הכוח.

אני מאוד נזהר(בתור סטודנט לתקשורת) לא אצלוב אותו עד שלא אדע יותר פרטים , ולכן אני מדי מסכים עם דעתו של סלבה.

אם הערוץ לא אישר לו להתנצל?

יש פה הרבה מעבר ופרטים שאנחנו לא יודעים , ואם אכן הוא יצא שוב קטן - אז נפעל בכל הכוח.

אם הערוץ לא הרשה לו להתנצל אז מן הראוי שיודה בזה שהוא כפוץ לערוץ והיה אומר לך שהוא יבדוק אם מותר לו להתנצל על חירטוטים שלו או לא ואז יענה לך מה הוא מתכוון לעשות.

בכל מקרה אם עד עוד שעתיים במגרש פ]תוח הוא לא מתנצל אז זה כבר לא יהיה שווה. לגביי הזהירות שלך, אני לא סטודנט לתקשורת, שלח לי את ההודעה שלו, תגיד מצידי שפרצתי לך לפייסבוק ואני כבר אטפל בזה. תעשה טובה יש פה הזדמנות חד-פעמית להעמיד פישר קטן ומתחיל על הטעויות שלו ועל זה שהוא מרשה לעצמות לנסות לעשות צחוק מהמועדון הכי גדול בארץ בתחילת הדרך שלו. ועוד הוא מלכלך על חבריו למקצוע. אפס.

נניח שהערוץ לא אישר לו.

בפייסבוק שלו הוא התנצל?

נניח שהערוץ לא אישר לו.

בפייסבוק שלו הוא התנצל?

אני לא חבר שלו בפייסבוק , אין לי מושג , החלפנו הודעות בפרטי

מנש , תוסיף אותי בפייס Doron Keren

התפתחות משמעותית בעלילה :

תדע לך שאתה היחיד שעניתי לו מכל ההודעות שנשלחו אליי ואם אתה רוצה הסבר תן לי את הטלפון שלך כי אני לא אוהב לכתוב הודעות

תדע לך שאתה היחיד שעניתי לו מכל ההודעות שנשלחו אליי ואם אתה רוצה הסבר תן לי את הטלפון שלך כי אני לא אוהב לכתוב הודעות

קורא בפורום ומפחד.

אל תיתן לו טלפון ומתי מנש פרץ לך? איך הוא עשה דבר כזה אני לא מאמין עליו

קריפי. תגיד לו שככה הוא לא ישיג טלפונים בחיים. איזה תירוץ עלוב בחיי.

טוב חברים : דיברתי עם עידו גור ארוכות בטלפון ויש לי כמה וכמה ממצאים להעלות ולשתף אתכם , דברים מעניינים בהחלט :

קודם כל בסוגיית ההתנצלות : "רציתי לעשות את זה במגרש הפתוח כמו שאמרתי שאעשה אך העורך אמר לי לא להתייחס לזה ושזה יקרה בפינה במשחק בין הפועל לת"א להפועל חיפה , ברגע שהייתי אמור לעלות בשידור המשחק אתמול העורך הודיע לי שמחליטים לעבור לשלמה וליונתן ולכן זה לא יצא לפועל"

היום במגרש הפתוח יש סיכוי גדול שבתחילת התוכנית אתייחס לעניין ואתנצל ואודה בטעות הסטטיסטית במהלך הראיון עם ערן זהבי"

אני שם פה כל מיני ציטוטים נבחרים של עידו והוא מקווה שאוהדי מכבי ת"א יסלחו לו על הטעות :

"אני לא אחד מהשדרי קווים הרגילים"

"אני כן בקיא" , אני בעיסוק שלי יותר איש כדורסל"

אני 7 שנים בתעשייה , אנשים לא מכירים אותי

"אנשים חושבים שיש איזה מישהו חדש שקיבל הזדמנות, בחור צעיר , להיות בכותרות"

"התשובה של סוזה על השיפוט הפתיעה אותי מאוד"(התשובה הצינית שהשיפוט היה מצויין)

"קולגה מערוץ הספורט(לא אמר את השם של קולגה) הטעתה אותי על הנתון שאמרתי לערן זהבי"

"במכבי ת"א כולם מסתכלים אליי כאגרסיבי"

"אני מנסה לבדל את עצמי מהתפקיד"

"עמדתי מול בן אדם שזלזל בי"(סוזה)

"השנה הושעתי מערוץ הספורט לשבוע , הכנסתי מרפק לאורי שלף" -"אני שם מיקרופון ואתה תתמודד עם זה" , "אני עכשיו יש לי תפקיד לעשות , זה התשוקה שלי"

"לא הגעתי לראיון כדי לעורר באזז ובאלגן" , נגררתי למקום בעייתי וזה הטעות שלי".

"לא באתי לתפוס כותרות על מכבי , אין לי שום שמחה לאיד"

"הייתי אוהד של הפועל פ"ת אבל הפסקתי כי אנשים מכירים אותי"

"אני לא שונא ולא אוהב אף קבוצה , הייתי מעדיף שמכבי תנצח ביום שלישי"

"אני אחד האנשים המדוייקים שיש בתקשורת"

"כולם עושים טעויות , הענייו שאף אחד לא שעושה לא מודה"

"ההתנהלות עם סוזה הייתה תקינה עד שאמרתי לו שיש לי עוד הרבה שאלות לשאול אותו"

"יכול להיות שתירגמו אותי גם לא נכון - לא אמרתי זלזול , אמרתי חוסר כבוד"

"מרגוליס שחקן מצויין , אבל הוא לא עשה מהלך אחד בליגה שמזכיר את מה שעשה בנוער" , "יש לו בעיה שהוא בחור שקט מופנם כנראה"(מרגוליס)

"הודתי בטעויות שלנו - סתרתי את הכתבה של פשכה על ראדה פריצה , הוא לא התלונן על עייפות"

"אני לא בא להתעסק בחולי וברע של הספורט הישראלי".

רציתי להתנצל , ערוץ הספורט לא עוצר אותי"

"אני לא הולך להתנצל על עניין סוזה כי לדעתי לא עשיתי שום טעות וגם בערוץ הספורט אמרו לי את זה , רק על זהבי"

"ראיון בשפה זרה הרבה יותר קשה"

"ערוץ הספורט לא חוסם אותי , רק נסיבות לא איפשרו לי להודות בטעות"

"היום אני שוב במגרש הפתוח ואני אנסה להתייחס לסוגיה בראיון עם ערן"

"סוזה אמר שהוא לא מתראיין יותר לערוץ הספורט לאחר הראיון"(אמר לדובר של מכבי)

"אני מאוד הוגן" ואני עם ביקורת עצמית מאוד גבוהה"

"ראיתי שערן זהבי שלו יש קשר מיוחד עם סוזה רואה שסוזה עוזב את הראיון איתי עצבני ולכן רצה אולי להתנקם וענה באגרסיביות"

והנה עדכון בפייסבוק ממש עכשיו : בהמשך לשיחתנו רק אוסיף שצר לי אבל עורכי התוכנית לא מסכימים שאבהיר את טעותי במגרש הפתוח

קיצור, הוא חתיכת אידיוט (ובעיניי, הראיון עם סוזה הוא הביזיון האמיתי. אם הוא לא מבין למה הוא צריך להתבייש בו ולמה סוזה צודק לחלוטין בדרישה לו אז שיפרוש מהתקשורת).

שמע דורון כל הכבוד לך על ההתמדה וההשקעה.

האמת שאני נותן קרדיט גם לערן גור שענה והתייחס. זה ממש לא טריוויאלי בעיניי.

הוא מחזק עוד יותר את התחושה שלי שהדג מסריח מהראש (העורכים הראשיים של ערוץ הספורט).

דורון , מעריך אותך מאוד על כל ההתיחחסות שלך לנושא.

בנוגע ל"כתב חצר" , נשמע לא רציני ודי אדיוט. לא צריך לקחת ללב כ"כ את טיפשותם של אחרים.

קראתי את הכל והאמת שאפילו הזדהתי עם כמה מהדברים שאמר. אבל אם בסופו של יום הערוץ לא מאפשר לו להודות בטעות האינפורמטיבית ולהתנצל, בעיה שלו שהוא עובד במקום כזה, לא שלי ולא של זהבי וסוזה. כבר אישרת אותי בפייסבוק, עכשיו תחליט מי אתה רוצה שיעלה את הפוסט, אני או אתה. זה שהוא מנסה להיבדל משאר חבריו למקצוע זה יפה כשלעצמו, אבל אם ככה זה מתנהל והעורך (מכביס מלידה, אגב?) לא מרשה להם לתקן טעויות אז הוא יגמור כמו פרימו ופשכצקי. יאללה שלח לי את ההודעה.