Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2013\14 ע"ש קשר אחורי זר תותח גרזן

Liran

Recommended Posts

לוגסי מחליף שני

יכול להיות שיביאו גם זר לקישור.

ואז הוא יהיה חילוף שלישי.

שחקן בגילו צריך לשחק לשחק לשחק.

יש מספיק קבוצות בליגת העל להשתפשף עליהן: רעננה רמה?ש מכבי פ?ת אשדוד עכו.

שילך ישחק ויוכיח עצמו אם טוב יחזור.

יוצא שהשער שלו הוא חרב פיפיות עבורו.

אבל אייבינדר :-)

יורדי :-)

א. גם אני

ב. למה סופו? מכבי רצה ב3 מפעלים וצריכה סגל עמוק. על 3 מקומות הקישור חייבים 4 שחקנים טובים מאוד (כמעט באותה רמה). אלברמן, ראדי, זהבי ואייבינדר. אליהם צריך עוד 2 שחקנים ל"השלמה" אבו זייד ולוגסי. (כמובן שלא תמיד שניהם יישבו על הספסל) - מבחינתי אם אייבינדר בא המרכז מגרש סגור. ואז צריך רק 2 מגנים, 2 שחקני התקפה ושאניימה ישאר (כמובן, אם אין עזיבות מפתיעות) ככה שלא, לוגסי לא "גמור" - אלא במקומו הטבעי.

ג. מספר 8 בצהוב כחול.

תפסיקו כבר עם השקר של 3 מפעלים, אתם מדברים כאילו אנחנו רצים עד חצי גמר מפעל אירופאי. הסיכוי להגיע לשלב הבתים של הצ'מפיונס שואף לאפס, ולהגיע לשלב הבתים של הליגה האירופאית זה רק אם נעלה לפלייאוף הצ'מפיונס וננשור משם לשלב הבתים. גם אם חס וחלילה נגיע לשלב הבתים - ההגרלה שנקבל אכזרית ולעלות לסיבוב הראשון יהיה קשה מאוד מאוד. אתם מאכילים את עצמכם ובעיקר אנשים אחרים באשליות. במקרה הכי טוב, נמשוך 3 מפעלים עד סוף דצמבר-תחילת ינואר ומה הלאה?

תפסיקו כבר עם השקר של 3 מפעלים, אתם מדברים כאילו אנחנו רצים עד חצי גמר מפעל אירופאי. הסיכוי להגיע לשלב הבתים של הצ'מפיונס שואף לאפס, ולהגיע לשלב הבתים של הליגה האירופאית זה רק אם נעלה לפלייאוף הצ'מפיונס וננשור משם לשלב הבתים. גם אם חס וחלילה נגיע לשלב הבתים - ההגרלה שנקבל אכזרית ולעלות לסיבוב הראשון יהיה קשה מאוד מאוד. אתם מאכילים את עצמכם ובעיקר אנשים אחרים באשליות. במקרה הכי טוב, נמשוך 3 מפעלים עד סוף דצמבר-תחילת ינואר ומה הלאה?

נכון לא 3 ,אלא 4 מה עם גביע הטוטו? (:

אז בוא נוותר מתלכתחילה ולא נעבה את הסגל,הכי חכם.

גבר, מה אתה מדבר שטויות.

אתה עובר את הסיבוב השני בטוח.

ואז יש לך את הסיבוב השלישי. שם זה משחק של להיות או לחדול. ניצחת? יש לך שלב בתים מובטח (או אלופות או אירופי) = עוד 6 משחקים = עונה אירופאית.

הפסדת? חרא. אבל יש עוד הזדמנות - פלייאוף אירופאית.

אני מאמין שנצליח לנצח משחק אחד ולהגיע לשלב בתים כלשהו.

ככה או ככה,

אתה צריך 4 שחקנים תותחים על 3 עמדות האמצע, ולפחות 4 תותחים על השלישייה הקדמית.

זה מה יש.

אני לא אומר שצריך לוותר מלכתחילה, צריך לחשוב בהגיון ולא להתפרע ברכש. לדעתי גם לוגסי וגם אייבינדר זה צפוף ומיותר.

נמני לוואי נט: יש סיכום בין מכבי לק?ש,נותר רק לסכם את פרטי השכר של איינבינדר

איך הוא מעז!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אין לו בושה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ככה או ככה,

אתה צריך 4 שחקנים תותחים על 3 עמדות האמצע, ולפחות 4 תותחים על השלישייה הקדמית.

זה מה יש.

4 תותחים זה נגיד קשר אחורי זר, אלברמן, ראדי, וזהבי. תוסיף עוד אחד בשביל עומק זה לוגסי. איפה נכנסים לך פה אייבינדר ואבו זייד?

לגבי השלישייה הקדמית אין בעיה בעומק כי בהתקפה רוטציה זה פחות קשה מאשר בקישור.

באמת שאם ננשור לאירופה ליג,ואלילת המזל תהיה איתנו,אפשר לסיים מקום שני.אומנם יהיה קשה,אבל אל תשכחו שיש לנו פה תלכיד מצוין ואנחנו מתחזקים.

YNET טוענים שג'ורדי מנסה לשכנע את סוסה לחתום

את ראלי וזגורי אני פחות אוהב.

למה?

צביקה,פרימו יכול להכנס לי לתחת.

(למרות שלדאבוני הרב עד כה תמיד צודק המניאק.)

ועדיין,לא חושב שטיבי אידיוט כדי לעבור.

באמת שאם ננשור לאירופה ליג,ואלילת המזל תהיה איתנו,אפשר לסיים מקום שני.אומנם יהיה קשה,אבל אל תשכחו שיש לנו פה תלכיד מצוין ואנחנו מתחזקים.

תגיד מה השריטה שלך למה אתה לא עושה רווח אחרי פסיקים ונקודות?

אתה טועה.

גם אם עלית לצ'מפיונס, וגם אם עלית לאירופית (ובהנחה הסבירה שלא עברת את שלב הבתים באף אחד מהן) אתה עדיין משחק עד סוף דצמבר (מעל שליש ליגה) שני משחקים בשבוע.

ועוד דבר: עייפות של סגל לא רלוונטית רק בתקופות עומס - אלא גם לאורך זמן - פציעות שנובועת מהעומס יכולות לפגוע בסגל חודשים אחרי, בזמן הקריטי של העונה ( ראה מכבי חיפב 0-0-0 של 2010 - הגיעו לסוף העונה בלי קשר אחד בריא אחרי שאת תקופת 'האירופה' הם עברו חלק ופתחו פער ענק במקום הראשון - המחיר הגיע בהמשך)

למה?

כי הם לא טובים מספיק, שניהם די אוברייטד.

זגורי שחקן מניאק, אני עדיין זוכר את התגובה שלו במשחק של הפועל ר"ג שלא נתנו לו לבעוט פנדל. הוא שחקן לא חכם ולא יודע לקבל החלטות טובות. גם אין לו במקום אצלנו כשיש לך את מיכה ומרגוליס.

ראלי ימני ברגל ולא מסוגל לשחק מגן שמאלי באפקטיביות, הוא לא יודע להרים בשמאל. גאל די חגג עליו במשחק האחרון וגם במשחקים שלו נגד חיפה והפועל הוא לא הרשים אותי.

אתה טועה.

גם אם עלית לצ'מפיונס, וגם אם עלית לאירופית (ובהנחה הסבירה שלא עברת את שלב הבתים באף אחד מהן) אתה עדיין משחק עד סוף דצמבר (מעל שליש ליגה) שני משחקים בשבוע.

ועוד דבר: עייפות של סגל לא רלוונטית רק בתקופות עומס - אלא גם לאורך זמן - פציעות שנובועת מהעומס יכולות לפגוע בסגל חודשים אחרי, בזמן הקריטי של העונה ( ראה מכבי חיפב 0-0-0 של 2010 - הגיעו לסוף העונה בלי קשר אחד בריא אחרי שאת תקופת 'האירופה' הם עברו חלק ופתחו פער ענק במקום הראשון - המחיר הגיע בהמשך)

בשביל זה יש מאמן כושר ברמה גבוהה. כל הקבוצות באירופה משחקות שתי משחקים בשבוע והקבוצות הגדולות אפילו 3. עם הכנה נכונה אפשר לרוץ עם סגל לא רחב מדי עד חודש דצמבר (אם נודח מאירופה בדצמבר, במקרה האופטימי, יש את כל פגרת ינואר לנוח)..

4 תותחים זה נגיד קשר אחורי זר, אלברמן, ראדי, וזהבי. תוסיף עוד אחד בשביל עומק זה לוגסי. איפה נכנסים לך פה אייבינדר ואבו זייד?

לגבי השלישייה הקדמית אין בעיה בעומק כי בהתקפה רוטציה זה פחות קשה מאשר בקישור.

לי בחישוב אין אחורי זר.

מה שיש עכשיו + אייבינדר טוב לי.

לא צריך עוד

זגורי שחקן מניאק, אני עדיין זוכר את התגובה שלו במשחק של הפועל ר"ג שלא נתנו לו לבעוט פנדל. הוא שחקן לא חכם ולא יודע לקבל החלטות טובות. גם אין לו במקום אצלנו כשיש לך את מיכה ומרגוליס.

ראלי ימני ברגל ולא מסוגל לשחק מגן שמאלי באפקטיביות, הוא לא יודע להרים בשמאל. גאל די חגג עליו במשחק האחרון וגם במשחקים שלו נגד חיפה והפועל הוא לא הרשים אותי.

בעקרון אני מסכים איתך,אבל לספסל שניהם מצויינים.

לגבי זגורי אני לא יודע,צריך לראות.(לספסל הוא מתאים 100%)

לגבי ראלי,כמעט תמיד הוא עושה פעולות טובות.מאוד אוהב.כנראה קיבלנו רושם שונה.

לי בחישוב אין אחורי זר.

מה שיש עכשיו + אייבינדר טוב לי.

לא צריך עוד

אנחנו עומדים במצב שקשר אחורי יש לנו רק אחד וזה גל. אייבינדר הוא יותר כמו ראדי וזהבי.

צריך לעבות את העמדה הזאת, ואם אתה באמת בונה על להצליח באירופה אתה צריך את ה"קשר אחורי זר תותח גרזן" כמו שנאמר בכותרת, אז כן צריך להכניס אותו בחישוב.

אנחנו עומדים במצב שקשר אחורי יש לנו רק אחד וזה גל. אייבינדר הוא יותר כמו ראדי וזהבי.

צריך לעבות את העמדה הזאת, ואם אתה באמת בונה על להצליח באירופה אתה צריך את ה"קשר אחורי זר תותח גרזן" כמו שנאמר בכותרת, אז כן צריך להכניס אותו בחישוב.

לא מסכים.

מהארדן ראדי אם צריך יכול לתפקד כקשר אחורי נטו (האחורי מכולם) ולעשות עבודה לא פחות טובה מגל, כשזהבי ואייבינדר לפניו

אייבינדר לדעתי גם יכול לתפקד כקשר אחורי נטו (צריך לראות את זה)

ואפשר לעשות שילוב שגם אייבינדר וגם ראדי יותר אחוריים (מחפים על זה שאין "גרזן טהור") ורק זהבי לפניהם - זה אפילו נשמע לי יותר טוב.

בנוסף,

שרן ייני קשר אחורי אש.

אבו זייד כגרזן נטו (שלא עולה להתקפה) יכול לעשות את העבודה.