קפוץ למידע

תמונה

נושא מלפפונים לעונת 2013\14 ע"ש קשר אחורי זר תותח גרזן

• Please log in to reply
12044 תגובות לנושא זה

#4051 Dekel

Dekel
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 57487

פורסם 09 יוני 2013 - 15:22

לוגסי מחליף שני

יכול להיות שיביאו גם זר לקישור.
ואז הוא יהיה חילוף שלישי.
שחקן בגילו צריך לשחק לשחק לשחק.
יש מספיק קבוצות בליגת העל להשתפשף עליהן: רעננה רמהײש מכבי פײת אשדוד עכו.
שילך ישחק ויוכיח עצמו אם טוב יחזור.
יוצא שהשער שלו הוא חרב פיפיות עבורו.

אבל אייבינדר :-)
יורדי :-)
  • 0
"הצלחה קודמת לעבודה רק במילון"

#4052 sagi*

sagi*
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 62575

פורסם 09 יוני 2013 - 15:23

זאת הייתה התשובה לשאלה, מי הסוכן שלהם? נמני :"|
לא הבנתי מה רצית

חחחח בטעות רציתי להגיב לשאלת הסוכן
  • 0
"הכול בשביל מכבי" "כי מכבי זה לא רק כדורגל זה דרך חיים"

#4053 Zvika

Zvika
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 63391

פורסם 09 יוני 2013 - 15:23

א. גם אני
ב. למה סופו? מכבי רצה ב3 מפעלים וצריכה סגל עמוק. על 3 מקומות הקישור חייבים 4 שחקנים טובים מאוד (כמעט באותה רמה). אלברמן, ראדי, זהבי ואייבינדר. אליהם צריך עוד 2 שחקנים ל"השלמה" אבו זייד ולוגסי. (כמובן שלא תמיד שניהם יישבו על הספסל) - מבחינתי אם אייבינדר בא המרכז מגרש סגור. ואז צריך רק 2 מגנים, 2 שחקני התקפה ושאניימה ישאר (כמובן, אם אין עזיבות מפתיעות) ככה שלא, לוגסי לא "גמור" - אלא במקומו הטבעי.
ג. מספר 8 בצהוב כחול.

תפסיקו כבר עם השקר של 3 מפעלים, אתם מדברים כאילו אנחנו רצים עד חצי גמר מפעל אירופאי. הסיכוי להגיע לשלב הבתים של הצ'מפיונס שואף לאפס, ולהגיע לשלב הבתים של הליגה האירופאית זה רק אם נעלה לפלייאוף הצ'מפיונס וננשור משם לשלב הבתים. גם אם חס וחלילה נגיע לשלב הבתים - ההגרלה שנקבל אכזרית ולעלות לסיבוב הראשון יהיה קשה מאוד מאוד. אתם מאכילים את עצמכם ובעיקר אנשים אחרים באשליות. במקרה הכי טוב, נמשוך 3 מפעלים עד סוף דצמבר-תחילת ינואר ומה הלאה?
  • 0

#4054 Guest_MTA--Shay_*

Guest_MTA--Shay_*
  • אורחים

פורסם 09 יוני 2013 - 15:25

מאוד אוהב את מה שקרויף עושה,תענוג.

לפי ספורט2 יצחקי מתרחק מאוד ממכבי,לא מוכן לקצץ בשכרו.
  • 0

#4055 sagi*

sagi*
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 62575

תפסיקו כבר עם השקר של 3 מפעלים, אתם מדברים כאילו אנחנו רצים עד חצי גמר מפעל אירופאי. הסיכוי להגיע לשלב הבתים של הצ'מפיונס שואף לאפס, ולהגיע לשלב הבתים של הליגה האירופאית זה רק אם נעלה לפלייאוף הצ'מפיונס וננשור משם לשלב הבתים. גם אם חס וחלילה נגיע לשלב הבתים - ההגרלה שנקבל אכזרית ולעלות לסיבוב הראשון יהיה קשה מאוד מאוד. אתם מאכילים את עצמכם ובעיקר אנשים אחרים באשליות. במקרה הכי טוב, נמשוך 3 מפעלים עד סוף דצמבר-תחילת ינואר ומה הלאה?

נכון לא 3 ,אלא 4 מה עם גביע הטוטו? (:
  • 0
"הכול בשביל מכבי" "כי מכבי זה לא רק כדורגל זה דרך חיים"

#4056 Guest_MTA--Shay_*

Guest_MTA--Shay_*
  • אורחים

אז בוא נוותר מתלכתחילה ולא נעבה את הסגל,הכי חכם.
  • 0

#4057 Sawyer

Sawyer

4%

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 2890

פורסם 09 יוני 2013 - 15:26

גבר, מה אתה מדבר שטויות.
אתה עובר את הסיבוב השני בטוח.
ואז יש לך את הסיבוב השלישי. שם זה משחק של להיות או לחדול. ניצחת? יש לך שלב בתים מובטח (או אלופות או אירופי) = עוד 6 משחקים = עונה אירופאית.
הפסדת? חרא. אבל יש עוד הזדמנות - פלייאוף אירופאית.

אני מאמין שנצליח לנצח משחק אחד ולהגיע לשלב בתים כלשהו.

ככה או ככה,
אתה צריך 4 שחקנים תותחים על 3 עמדות האמצע, ולפחות 4 תותחים על השלישייה הקדמית.
זה מה יש.
  • 0

#4058 Zvika

Zvika
  • משתמשים רשומים

פורסם 09 יוני 2013 - 15:27

אני לא אומר שצריך לוותר מלכתחילה, צריך לחשוב בהגיון ולא להתפרע ברכש. לדעתי גם לוגסי וגם אייבינדר זה צפוף ומיותר.
  • 0

#4059 אני אני אני ואני

אני אני אני ואני

אתה לא תפריע לי

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 22918

פורסם 09 יוני 2013 - 15:27

נמני לוואי נט: יש סיכום בין מכבי לק״ש,נותר רק לסכם את פרטי השכר של איינבינדר

איך הוא מעז!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אין לו בושה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#4060 Zvika

Zvika
  • משתמשים רשומים

פורסם 09 יוני 2013 - 15:28

ככה או ככה,
אתה צריך 4 שחקנים תותחים על 3 עמדות האמצע, ולפחות 4 תותחים על השלישייה הקדמית.
זה מה יש.

4 תותחים זה נגיד קשר אחורי זר, אלברמן, ראדי, וזהבי. תוסיף עוד אחד בשביל עומק זה לוגסי. איפה נכנסים לך פה אייבינדר ואבו זייד?
לגבי השלישייה הקדמית אין בעיה בעומק כי בהתקפה רוטציה זה פחות קשה מאשר בקישור.
  • 0

#4061 Guest_MTA--Shay_*

Guest_MTA--Shay_*
  • אורחים

באמת שאם ננשור לאירופה ליג,ואלילת המזל תהיה איתנו,אפשר לסיים מקום שני.אומנם יהיה קשה,אבל אל תשכחו שיש לנו פה תלכיד מצוין ואנחנו מתחזקים.

YNET טוענים שג'ורדי מנסה לשכנע את סוסה לחתום
  • 0

#4062 itanar

itanar
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 1471

אייבינדר טוב, צעיר עם פוטנציאל שנתן עונה טובה בקריית שמונה.
את ראלי וזגורי אני פחות אוהב.
  • 0

#4063 Zvika

Zvika
  • משתמשים רשומים

פורסם 09 יוני 2013 - 15:31

אגב, לפי פרימו יקירנו יש ידיעה לאיתן טיבי הצעה מאלצ'ה שעלתה לליגה הראשונה בספרד.
  • 0

#4064 Guest_MTA--Shay_*

Guest_MTA--Shay_*
  • אורחים

פורסם 09 יוני 2013 - 15:32

את ראלי וזגורי אני פחות אוהב.

למה?

צביקה,פרימו יכול להכנס לי לתחת.
(למרות שלדאבוני הרב עד כה תמיד צודק המניאק.)

ועדיין,לא חושב שטיבי אידיוט כדי לעבור.
  • 0

#4065 Sabres

Sabres
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 72471

פורסם 09 יוני 2013 - 15:33

באמת שאם ננשור לאירופה ליג,ואלילת המזל תהיה איתנו,אפשר לסיים מקום שני.אומנם יהיה קשה,אבל אל תשכחו שיש לנו פה תלכיד מצוין ואנחנו מתחזקים.

תגיד מה השריטה שלך למה אתה לא עושה רווח אחרי פסיקים ונקודות?
  • 5

SSDD

#4066 גבריאל באטיסטוטה

גבריאל באטיסטוטה
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 18998

פורסם 09 יוני 2013 - 15:34

אתה טועה.
גם אם עלית לצ'מפיונס, וגם אם עלית לאירופית (ובהנחה הסבירה שלא עברת את שלב הבתים באף אחד מהן) אתה עדיין משחק עד סוף דצמבר (מעל שליש ליגה) שני משחקים בשבוע.

ועוד דבר: עייפות של סגל לא רלוונטית רק בתקופות עומס - אלא גם לאורך זמן - פציעות שנובועת מהעומס יכולות לפגוע בסגל חודשים אחרי, בזמן הקריטי של העונה ( ראה מכבי חיפב 0-0-0 של 2010 - הגיעו לסוף העונה בלי קשר אחד בריא אחרי שאת תקופת 'האירופה' הם עברו חלק ופתחו פער ענק במקום הראשון - המחיר הגיע בהמשך)
  • 0

#4067 itanar

itanar
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 1471

פורסם 09 יוני 2013 - 15:36

למה?

כי הם לא טובים מספיק, שניהם די אוברייטד.

זגורי שחקן מניאק, אני עדיין זוכר את התגובה שלו במשחק של הפועל ר"ג שלא נתנו לו לבעוט פנדל. הוא שחקן לא חכם ולא יודע לקבל החלטות טובות. גם אין לו במקום אצלנו כשיש לך את מיכה ומרגוליס.

ראלי ימני ברגל ולא מסוגל לשחק מגן שמאלי באפקטיביות, הוא לא יודע להרים בשמאל. גאל די חגג עליו במשחק האחרון וגם במשחקים שלו נגד חיפה והפועל הוא לא הרשים אותי.
  • 0

#4068 Zvika

Zvika
  • משתמשים רשומים

פורסם 09 יוני 2013 - 15:37

אתה טועה.
גם אם עלית לצ'מפיונס, וגם אם עלית לאירופית (ובהנחה הסבירה שלא עברת את שלב הבתים באף אחד מהן) אתה עדיין משחק עד סוף דצמבר (מעל שליש ליגה) שני משחקים בשבוע.

ועוד דבר: עייפות של סגל לא רלוונטית רק בתקופות עומס - אלא גם לאורך זמן - פציעות שנובועת מהעומס יכולות לפגוע בסגל חודשים אחרי, בזמן הקריטי של העונה ( ראה מכבי חיפב 0-0-0 של 2010 - הגיעו לסוף העונה בלי קשר אחד בריא אחרי שאת תקופת 'האירופה' הם עברו חלק ופתחו פער ענק במקום הראשון - המחיר הגיע בהמשך)

בשביל זה יש מאמן כושר ברמה גבוהה. כל הקבוצות באירופה משחקות שתי משחקים בשבוע והקבוצות הגדולות אפילו 3. עם הכנה נכונה אפשר לרוץ עם סגל לא רחב מדי עד חודש דצמבר (אם נודח מאירופה בדצמבר, במקרה האופטימי, יש את כל פגרת ינואר לנוח)..
  • 0

#4069 Sawyer

Sawyer

4%

• משתמשים רשומים

פורסם 09 יוני 2013 - 15:37

4 תותחים זה נגיד קשר אחורי זר, אלברמן, ראדי, וזהבי. תוסיף עוד אחד בשביל עומק זה לוגסי. איפה נכנסים לך פה אייבינדר ואבו זייד?
לגבי השלישייה הקדמית אין בעיה בעומק כי בהתקפה רוטציה זה פחות קשה מאשר בקישור.

לי בחישוב אין אחורי זר.
מה שיש עכשיו + אייבינדר טוב לי.
לא צריך עוד
  • 0

#4070 GoMta

GoMta

Come On England

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 1282

פורסם 09 יוני 2013 - 15:38

זגורי שחקן מניאק, אני עדיין זוכר את התגובה שלו במשחק של הפועל ר"ג שלא נתנו לו לבעוט פנדל. הוא שחקן לא חכם ולא יודע לקבל החלטות טובות. גם אין לו במקום אצלנו כשיש לך את מיכה ומרגוליס.

ראלי ימני ברגל ולא מסוגל לשחק מגן שמאלי באפקטיביות, הוא לא יודע להרים בשמאל. גאל די חגג עליו במשחק האחרון וגם במשחקים שלו נגד חיפה והפועל הוא לא הרשים אותי.

בעקרון אני מסכים איתך,אבל לספסל שניהם מצויינים.
  • 0

"I love to win, but I love to win with feelings"

#4071 Guest_MTA--Shay_*

Guest_MTA--Shay_*
  • אורחים

פורסם 09 יוני 2013 - 15:38

לגבי זגורי אני לא יודע,צריך לראות.(לספסל הוא מתאים 100%)
לגבי ראלי,כמעט תמיד הוא עושה פעולות טובות.מאוד אוהב.כנראה קיבלנו רושם שונה.
  • 0

#4072 Shitzi

Shitzi

עמה יא בן זונה

• משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 23142

פורסם 09 יוני 2013 - 15:40

מרענן אה.
  • 0
"אל תספר לאלוהים כמה גדולות הצרות שלך... ספר לצרות שלך כמה גדול הוא האלוהים"
"פנחס שוף זה בעצם... פין חשוף..."
אבי כהן - אישיות, סמל... אגדה.

"אנשך כל מי שיתקרב.. ארחיק כל מי שיתערב.., אטרוף אותם כמו זאב... אני דובר אמת"
"אומרים שהאהבה היא עיוורת - אנחנו רואים אותך טוב מאוד." אבי נמני - תודה על הכל .
בלה בלה בלה..., קומץ עמה זה משפחה.

#4073 Zvika

Zvika
  • משתמשים רשומים

פורסם 09 יוני 2013 - 15:42

לי בחישוב אין אחורי זר.
מה שיש עכשיו + אייבינדר טוב לי.
לא צריך עוד

אנחנו עומדים במצב שקשר אחורי יש לנו רק אחד וזה גל. אייבינדר הוא יותר כמו ראדי וזהבי.
צריך לעבות את העמדה הזאת, ואם אתה באמת בונה על להצליח באירופה אתה צריך את ה"קשר אחורי זר תותח גרזן" כמו שנאמר בכותרת, אז כן צריך להכניס אותו בחישוב.
  • 0

#4074 Guest_MTA--Shay_*

Guest_MTA--Shay_*
  • אורחים

פורסם 09 יוני 2013 - 15:43

http://www.nrg.co.il...T2/472/652.html
מישהו ראה את זה כבר?
מקווה מאוד.גם כי מגיע לו וגם כדי שיישאר.
  • 0

#4075 Sawyer

Sawyer

4%

• משתמשים רשומים

פורסם 09 יוני 2013 - 15:45

אנחנו עומדים במצב שקשר אחורי יש לנו רק אחד וזה גל. אייבינדר הוא יותר כמו ראדי וזהבי.
צריך לעבות את העמדה הזאת, ואם אתה באמת בונה על להצליח באירופה אתה צריך את ה"קשר אחורי זר תותח גרזן" כמו שנאמר בכותרת, אז כן צריך להכניס אותו בחישוב.

לא מסכים.
מהארדן ראדי אם צריך יכול לתפקד כקשר אחורי נטו (האחורי מכולם) ולעשות עבודה לא פחות טובה מגל, כשזהבי ואייבינדר לפניו
אייבינדר לדעתי גם יכול לתפקד כקשר אחורי נטו (צריך לראות את זה)
ואפשר לעשות שילוב שגם אייבינדר וגם ראדי יותר אחוריים (מחפים על זה שאין "גרזן טהור") ורק זהבי לפניהם - זה אפילו נשמע לי יותר טוב.
בנוסף,
שרן ייני קשר אחורי אש.
אבו זייד כגרזן נטו (שלא עולה להתקפה) יכול לעשות את העבודה.
  • 0

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים