Jump to content

הנה הם באים.. הציטוטים מהשחקן

חבסוס

Recommended Posts

לא, לא צריך עוד נושא ציטוטים מהשדים, אלא הפעם ציטוטים כואבים, נוסטלגים, אבסורדים כמו שנאמרו פה ועכשיו יעשו לנו טוב על הלב, יממה לפני משחק האליפות.

תפציצו!

amilov: כל הנושאים שנפתחו בפורום אחרי משחק סיום העונה - ננעלו. תשמרו על תרבות דיון, נכון שעברנו עונה קשה ואף אחד לא חשב שזה ייגמר במקום 11, אבל ראבק תפסיקו לריב. אני פותח נושא חדש, תנסו להתעלות על עצמכם.

הצבר: אתם דור מפונק. בתקופתי בכל דור לקחנו אליפות פעם בשנתיים, אתם התרגלתם לזה שאפילו פעם בעשור זה יותר מד..רגע, לא, הפוך. הממ..ננסה לצאת מזה..אה: ספרד ויוון.

המכביה: יש הרגשה של משהו חדש. לא לקחנו אליפות הפעם, וגם לא בשנה שלפניה, אבל אני אופטימי. מיטשענק, אתה מרגיש שהוא בא לפרויקט ושהבן אדם בא לשנות את התשתית.

דניאל פרי: יש לי זיקפה. אתה יכול לחזור על זה?

אבי קוסטה: תאמין לי זה בושה שאתה פה עדיין. תלוי בי? אתה עף על טיל

Sawyer: בא לי לבכות

נמרוד דניאלי: העונה הכי גרועה אי פעם. חבורה של כוסיות, בחיים לא הייתה ערימה של שחקנים כ"כ גרועים בקבוצה הזאת.

החתול הצהוב: האמת שהייתה. באוקטובר 67' מכבי החתימה פרוספקט בן 39 ממדינה שאני ממציא עכשיו, והרי אין לכם דרך לבדוק, אז הוא היה ממש גרוע.

King robben: צפצף לי הביפר, מה אמרת על 67'?

a2z: אפילו את זה הפכתם לנושא פוליטי, בושה

איתןפי/שלומי245982/פיקטיבי אחר: זה לא פוליטי, הבושה היא שיש כאן אנשים עם דעות שונות משלי ומבוססות יותר משלי, ואין לי מושג איך להגיב בלי להישמע טמבל

Kantor: די כבר כוס אמא שלכם כל הזמן מחפשים על מה לריב, עם קהל כזה טינופת בחיים לא תהיה אליפות. לא מגיע לכם.

קובי בובאן: כל מילה. תסתכלו במראה ותבינו למה הקבוצה שלכם נראית ככה.

Matan-: מה הקשר קנטור? גם אני חושב כמוך, אבל מה הקשר? הם חבורה של כוסיות. הג'ירפות שרו פעם: "והיא עולה לגג באמונה שלמה שהיא עשתה טעות", ותכלס גלעד כהנא צדק, עשינו טעויות ומהרן ראדי אם היה כובש 34 ולא 33 אז לא היינו מקום כזה. נקודה.

מנש: וואלה אתם קשקשנים, אכלתם את הראש. בקשר לנושא, קבוצה פח וזה היה ברור שזה יהיה ככה.

הגיס של שאקירה: אמרתי כבר שאם אוסקר יבוא, ואין סיכוי שזה יקרה, אז הוא יכשל. זה היה ברור.

חן: אם היית עונה לי היית שומע מה אני חושב על האוסקר הזה. אבל בתכלס? אתה לא עונה

(זה קוסטה אני אצל חן)

Sawyer: אני לא שולט בזה, באמת שבא לי לבכות, הפעם חשבתי שזה יהיה אחרת

Peleg: יא בן זונה עם כל הנאחס שלך באוגוסט גם מסי לא היה לוקח כאן אליפות, אם אתה פותח את הפה גם בקיץ הזה אני אונס אותך. אתה סתם נותן לאבנר רעיונות גם לתחילת השנה הבאה.

אני ועוד המון אנשים אחרי כל מחנה אימון

"הפעם זה שלנו, אבידור אדיר ביינתים, 9-0 עם הנכדים של קבוצת דייגים מהולנד זה לא קל תאמין לי זה שלנו"

אז תאמינו לי..

זה שלנו

על גגות של אוטובוסים ליד איצטדיון רמת גן

בסוף העונה יא באבא!

ואפילו לייק אחד לא קיבלתי על זה

תתביישו, אחרכך תגידו שהאמנתם

איו פה מישהו שלא כתב בעבר את המשפטים הבאים בצורה זו או אחרת: "הכאב הוא זמני הגאווה היא לנצח"

"אהובתי אל פחד, תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר"

איו פה מישהו שלא כתב בעבר את המשפטים הבאים בצורה זו או אחרת: "הכאב הוא זמני הגאווה היא לנצח"

"אהובתי אל פחד, תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר"

היה גם את ה"אז בראש מהדהד לו ניגון מיוחד ובלב צורח רק משפט אחד- שלעולם מכבי לא תצעדי לבד".

"אלו הימים בזמן האחרון- יכול להיות יותר טוב, יכול לבוא אסון".

amilov: כל הנושאים שנפתחו בפורום אחרי משחק סיום העונה - ננעלו. תשמרו על תרבות דיון, נכון שעברנו עונה קשה ואף אחד לא חשב שזה ייגמר במקום 11, אבל ראבק תפסיקו לריב. אני פותח נושא חדש, תנסו להתעלות על עצמכם.

הצבר: אתם דור מפונק. בתקופתי בכל דור לקחנו אליפות פעם בשנתיים, אתם התרגלתם לזה שאפילו פעם בעשור זה יותר מד..רגע, לא, הפוך. הממ..ננסה לצאת מזה..אה: ספרד ויוון.

המכביה: יש הרגשה של משהו חדש. לא לקחנו אליפות הפעם, וגם לא בשנה שלפניה, אבל אני אופטימי. מיטשענק, אתה מרגיש שהוא בא לפרויקט ושהבן אדם בא לשנות את התשתית.

דניאל פרי: יש לי זיקפה. אתה יכול לחזור על זה?

אבי קוסטה: תאמין לי זה בושה שאתה פה עדיין. תלוי בי? אתה עף על טיל

Sawyer: בא לי לבכות

נמרוד דניאלי: העונה הכי גרועה אי פעם. חבורה של כוסיות, בחיים לא הייתה ערימה של שחקנים כ"כ גרועים בקבוצה הזאת.

החתול הצהוב: האמת שהייתה. באוקטובר 67' מכבי החתימה פרוספקט בן 39 ממדינה שאני ממציא עכשיו, והרי אין לכם דרך לבדוק, אז הוא היה ממש גרוע.

King robben: צפצף לי הביפר, מה אמרת על 67'?

a2z: אפילו את זה הפכתם לנושא פוליטי, בושה

איתןפי/שלומי245982/פיקטיבי אחר: זה לא פוליטי, הבושה היא שיש כאן אנשים עם דעות שונות משלי ומבוססות יותר משלי, ואין לי מושג איך להגיב בלי להישמע טמבל

Kantor: די כבר כוס אמא שלכם כל הזמן מחפשים על מה לריב, עם קהל כזה טינופת בחיים לא תהיה אליפות. לא מגיע לכם.

קובי בובאן: כל מילה. תסתכלו במראה ותבינו למה הקבוצה שלכם נראית ככה.

Matan-: מה הקשר קנטור? גם אני חושב כמוך, אבל מה הקשר? הם חבורה של כוסיות. הג'ירפות שרו פעם: "והיא עולה לגג באמונה שלמה שהיא עשתה טעות", ותכלס גלעד כהנא צדק, עשינו טעויות ומהרן ראדי אם היה כובש 34 ולא 33 אז לא היינו מקום כזה. נקודה.

מנש: וואלה אתם קשקשנים, אכלתם את הראש. בקשר לנושא, קבוצה פח וזה היה ברור שזה יהיה ככה.

הגיס של שאקירה: אמרתי כבר שאם אוסקר יבוא, ואין סיכוי שזה יקרה, אז הוא יכשל. זה היה ברור.

חן: אם היית עונה לי היית שומע מה אני חושב על האוסקר הזה. אבל בתכלס? אתה לא עונה

(זה קוסטה אני אצל חן)

Sawyer: אני לא שולט בזה, באמת שבא לי לבכות, הפעם חשבתי שזה יהיה אחרת

Peleg: יא בן זונה עם כל הנאחס שלך באוגוסט גם מסי לא היה לוקח כאן אליפות, אם אתה פותח את הפה גם בקיץ הזה אני אונס אותך. אתה סתם נותן לאבנר רעיונות גם לתחילת השנה הבאה.

חחחח lol חחחח :yahoo: :yahoo: :yahoo: