קפוץ למידע

תמונה

הורדת סרטונים מהיוטיוב

• Please log in to reply
5 תגובות לנושא זה

#1 הגיס של שאקירה

הגיס של שאקירה
  • מנהלים
  • מספר משתמש: 5303

פורסם 05 אפריל 2012 - 01:14

מה הדרך הכי פשוטה? נתנו לי פעם לינק שאתה רושם URL וזה מוריד, אבל נכנסתי עכשיו והוא כנראה נסגר או משהו.
אני יודע שיש תוכנות מיוחדות וצריך קראק וסיבוכים. אם יש דרך פשוטה יותר (ונוחה, כי אני צריך להוריד איזה 20) - אשמח לשמוע.

מן הסתם חשוב שזה יוריד באותה איכות ולא יהיה פח וזה. תודה.
  • 0
התוצאה מעולם לא הייתה המטרה העיקרית. אתה מסתכל על ההרכב של הקבוצה שלך ורואה 7 שחקנים שגדלו במשתלה של ברצלונה. הרכב של שחקני בית אמיתיים בקבוצה שמשחקת את הכדורגל היפה באירופה, דבר שאין לו אח ורע ביבשת. במחצית עולה שחקן בית נוסף, כזה שבעוד שנה-שנתיים יהיה הטוב בעולם ומהספסל משקיף קשר בלרוסי שהצטיין בפרמייר-ליג. הוא ימשיך לחכות. לידו עומד על הקווים הסמל הגדול בתולדות המועדון. לא מאמן ותיק, לא טקטיקן משובח ולא שועל קרבות. בחור שהחזיר כדורים בילדותו, התחנך בנוער והוביל את הבוגרים. אתה יודע, אחד משלנו. כי מה שבאמת חשוב מהתוצאה הוא שנעשה את זה בדרך שלנו.F.C.B - Mes que un clubאין אוהדים בלי קבוצה

#2 Helly22

Helly22
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 20662

פורסם 05 אפריל 2012 - 01:17

יש את הדרך שאני משתמש בה, אתה פשוט נכנס לסרטון שאתה רוצה להוריד ומוסיף "22" אחרי ה youtube כגון :
http://www.youtube22.com/wat ch?v=JAImX68GVsU

ואז זה מוביל אותך לאיזה דף ואתה לוחץ הורדה ובוחר תאיכות.
  • 0
יגאל מאז ולתמיד

#3 omerd1

omerd1
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 20736

פורסם 05 אפריל 2012 - 01:18

http://www.youtube-mp3.org/

הכי פשוט מכניס את URL מחכה שניה וחצי ויש לך לינק ל MP3
  • 0
אבולבולה אבולבולה דאלה דאלה דאלה הו

#4 Shlomi062

Shlomi062
  • משתמשים רשומים
  • מספר משתמש: 61214

פורסם 05 אפריל 2012 - 01:25

IDM...
  • 0

משפטי מוטיבציה - ציטוטי חדר כושר

"If the bar ain’t bending you‘re just pretending"

#5 הגיס של שאקירה

הגיס של שאקירה
  • מנהלים

פורסם 05 אפריל 2012 - 01:36

תודה לשניכם אני אנסה מחר.
שלומי, מכיר את התוכנה אבל אין לי כוח לזה אם יש לינקים פשוטים.
  • 0
התוצאה מעולם לא הייתה המטרה העיקרית. אתה מסתכל על ההרכב של הקבוצה שלך ורואה 7 שחקנים שגדלו במשתלה של ברצלונה. הרכב של שחקני בית אמיתיים בקבוצה שמשחקת את הכדורגל היפה באירופה, דבר שאין לו אח ורע ביבשת. במחצית עולה שחקן בית נוסף, כזה שבעוד שנה-שנתיים יהיה הטוב בעולם ומהספסל משקיף קשר בלרוסי שהצטיין בפרמייר-ליג. הוא ימשיך לחכות. לידו עומד על הקווים הסמל הגדול בתולדות המועדון. לא מאמן ותיק, לא טקטיקן משובח ולא שועל קרבות. בחור שהחזיר כדורים בילדותו, התחנך בנוער והוביל את הבוגרים. אתה יודע, אחד משלנו. כי מה שבאמת חשוב מהתוצאה הוא שנעשה את זה בדרך שלנו.F.C.B - Mes que un clubאין אוהדים בלי קבוצה

#6 הגיס של שאקירה

הגיס של שאקירה
  • מנהלים

פורסם 05 אפריל 2012 - 01:57

עומר, אני לא צריך MP3 אחי, אני צריך את הסרטון קומפלט.
  • 0

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים