Jump to content

על פסיכיאטר וביקור בית של משקית ת"ש

Recommended Posts

אז בתחילת השבוע נפגשתי עם קב"ן, למחרת הפגישה היא הודיעה לי שהיא קבעה לי תור לפגישה עם פסיכיאטר.

ממה שהבנתי זה דבר "טוב".

מישהו יודע מה זה אומר? למה הקב"ן בעצמה לא החליטה מה לעשות איתי? מבחינת טון וצורת דיבור אני צריך להמשיך על אותו קו גם בשיחה עם הפסיכיאטר?

בהמשך השבוע הצגתי למשקית ת"ש את הבעיות שלי בבית. אחרי פסח היא אמרה שהיא תבוא לביקור בית ואמרה שיש סיכוי לפסול אותי מהמקום שאני נמצא בו.

אז כדי לא לפשל פה... מה צריך לעשות כדי להצליח בזה? חשוב לציין - הסיבה המרכזית שבגללה היא מגיעה היא בעיות רפואיות בבית, עכשיו רק צריך להקצין את זה.

תודה לעוזרים

אם הגעת לפסכיאטר תוך פגישה אחת עם קב"ן אז המצב שלך מעולה.

אני אחרי שיחה אחת עם קב"ן שלחה אותי לפסכיאטר והוא נתן לי פרופיל 24 ז"א חצי שנה בבית,אחרי זה כבר יצאתי.

לאדע מה לך הולך להיות,אבל איתי הוא בקושי דיבר,קיבל את העתק השיחה מקב"ן ושאל אותי מה אני רוצה לעשות,אמרתי לו אני רוצה לשרת אבל בתנאים האלה אני לא יכול ועכשיו אני לא יכול לתת מעצמי בשביל לשרת,אז הוא אמר אוקי אני נותן לך פרופיל 24 קח חצי שנה אם תרצה לחזור אחרי זה זה יהיה תלוי במצב שלך ואם תרצה לחזור...

שובל מבחינת תש.

שהמשקית באה אלייך הביתה תקצין את המצב בטירוף אם אתה צריך להיות בבית בגלל בעות רפואיות בבית אז

תוכיח להם שבלעדייך הבית פשוט קורס.

ופסיכאטר הוא היחיד שיכול לתת את הדין אני באתי אליו עם המלצה מקבן להשאר בקרבי והוא פשוט שם עליה זין

ושלח אותי ליומיות. תגרום לו להאמין לך ולהבין אותן והצלחת.

אם הגעת לפסכיאטר תוך פגישה אחת עם קב"ן אז המצב שלך מעולה.

אני אחרי שיחה אחת עם קב"ן שלחה אותי לפסכיאטר והוא נתן לי פרופיל 24 ז"א חצי שנה בבית,אחרי זה כבר יצאתי.

לאדע מה לך הולך להיות,אבל איתי הוא בקושי דיבר,קיבל את העתק השיחה מקב"ן ושאל אותי מה אני רוצה לעשות,אמרתי לו אני רוצה לשרת אבל בתנאים האלה אני לא יכול ועכשיו אני לא יכול לתת מעצמי בשביל לשרת,אז הוא אמר אוקי אני נותן לך פרופיל 24 קח חצי שנה אם תרצה לחזור אחרי זה זה יהיה תלוי במצב שלך ואם תרצה לחזור...

לצערו של שובל אני משרת בברה"ן, ומה שאנחנו קיבלנו בזמנו היום כבר לא מקבלים, היום מעדיפים לשחרר חייל מהצבא מאשר לתת לו את האפשרות לצאת לחצי שנה-10 חודשים לגימלים, ואז בסופו של יום הוא מחליט לצאת, הייתה לי שיחה עם קב"נית בברה"ן סתם באיזה ארוחת צהריים והיא אמרה בוודאות שהיום זה כבר שיחרור מהצבא

שובל לרוב אם היא שלחה אותך לפסיכיאטר זה טוב, כי היא המליצה משהו שהיא בעצמה לא יכולה לקבוע, רק הוא

אם היא לא הייתה רוצה לתת לך כלום היא הייתה מנפנפת אותך ולא היית מגיע לפסיכיאטר

לרוב הפסיכיאטר לא מדבר, לי אישית היו 2 פסיכיאטרים (סיפרתי לך נראה לי) הם רק אמרו שהסיפור נגע ללב שלהם ושהם נותנים לי גימלים לתקופה רצינית, אחרי זה חזרתי אבל זה בחירה שלי

נקווה שהסתדרת, ותבוא לפרטית תגיד לי על איזה גרסא הלכת בסוף

לצערו של שובל אני משרת בברה"ן, ומה שאנחנו קיבלנו בזמנו היום כבר לא מקבלים, היום מעדיפים לשחרר חייל מהצבא מאשר לתת לו את האפשרות לצאת לחצי שנה-10 חודשים לגימלים, ואז בסופו של יום הוא מחליט לצאת, הייתה לי שיחה עם קב"נית בברה"ן סתם באיזה ארוחת צהריים והיא אמרה בוודאות שהיום זה כבר שיחרור מהצבא

שובל לרוב אם היא שלחה אותך לפסיכיאטר זה טוב, כי היא המליצה משהו שהיא בעצמה לא יכולה לקבוע, רק הוא

אם היא לא הייתה רוצה לתת לך כלום היא הייתה מנפנפת אותך ולא היית מגיע לפסיכיאטר

לרוב הפסיכיאטר לא מדבר, לי אישית היו 2 פסיכיאטרים (סיפרתי לך נראה לי) הם רק אמרו שהסיפור נגע ללב שלהם ושהם נותנים לי גימלים לתקופה רצינית, אחרי זה חזרתי אבל זה בחירה שלי

נקווה שהסתדרת, ותבוא לפרטית תגיד לי על איזה גרסא הלכת בסוף

ועדיין לא מעט מקבלים את זה..

שני אנשים מהבסיס שלי קיבלו חצי שנה גימלים ואחד חזר עכשיו והשני עוד כמה חודשים , אז יש מצב שהוא יקבל את זה.

(למרות שבאמת אתה עובר תהליך שחרור לכל דבר ועניין במדור משתחררים בבקום מזדכה על הציוד וכו' ואז אם אתה רוצה, ובאמת הציעו להם בדרך לא לחזור, אתה מתגייס שוב לזמן שנשאר לך לשרת - ואגב זה הקונץ פה: לפעמים אומרים לך להחזיר את התקופה הזאת. זה לא קורה לכל אחד - אבל למי שכן - אכל אותה בגדול)

ועדיין לא מעט מקבלים את זה..

שני אנשים מהבסיס שלי קיבלו חצי שנה גימלים ואחד חזר עכשיו והשני עוד כמה חודשים , אז יש מצב שהוא יקבל את זה.

(למרות שבאמת אתה עובר תהליך שחרור לכל דבר ועניין במדור משתחררים בבקום מזדכה על הציוד וכו' ואז אם אתה רוצה, ובאמת הציעו להם בדרך לא לחזור, אתה מתגייס שוב לזמן שנשאר לך לשרת - ואגב זה הקונץ פה: לפעמים אומרים לך להחזיר את התקופה הזאת. זה לא קורה לכל אחד - אבל למי שכן - אכל אותה בגדול)

מעטים האנשים שמקבלים, וסביר להניח שהגימלים שהם קיבלו קשורים איך שהוא לרפואי ולא רק לנפשי

אבל שוב יש יוצאים מן הכלל, בתקופה שאני התגייסתי מתוך 10 אנשים שאני מכיר 6 קיבלו את זה, מתוכם חבר טוב שלי שהתגייס יומיים לפני והיינו ביחד כל התקופה הזאת ובסוף גם התגייסנו ביחד שוב

היה שכונה בתקופה ההיא, התקופה של אחרי מלחמת לבנון השניה

Guest עידן דורון

שובל סביר להניח שהפסיכיאטר ישאל אותך מה אתה צריך ממנו.

כי זה תפקידו של הפסיכיאטר - לעזור לך.

ואם הפנו אותך אליו - קצין בריאות הנפש ראה לנכון לשלוח אותך אליו.

אנשים צריכים להבין שלא תמיד בצבא הכי חרא וכולם נגדך.

קב"ן רק יכול להמליץ.

נכון.

והמלצה לשו תקפה כמו פקודה ואפילו מעל פקודת מב"ס.

מניסיון.

ביקור בית?

תעוף אתה, היא באה לבקר את הבית ואת אמא ואבא, אצלי היא הייתה חצי שעה אני לא הייתי, אמא שלי ז"ל דיברה איתי וקיבלתי ת"ש 7 (שהיום הוא ת"ש 5).

ושוב הפסיכיאטר בטכני קצת מסובב, די קל להאכיל אותו סיפורים, אצלנו בקורס ארבעה בשבוע חגגו עליו גם גימלים לשבועיים.

ככה ש....

ולא חבל ולא נעליים, אם אתה לא רוצה אז לא, ואם באמת יש לך סיבה להוציא ת"ש תוציא.

מעטים האנשים שמקבלים, וסביר להניח שהגימלים שהם קיבלו קשורים איך שהוא לרפואי ולא רק לנפשי

אבל שוב יש יוצאים מן הכלל, בתקופה שאני התגייסתי מתוך 10 אנשים שאני מכיר 6 קיבלו את זה, מתוכם חבר טוב שלי שהתגייס יומיים לפני והיינו ביחד כל התקופה הזאת ובסוף גם התגייסנו ביחד שוב

היה שכונה בתקופה ההיא, התקופה של אחרי מלחמת לבנון השניה

שצודק , צודק. :)

אחת מהן - רפואי\ נפשי (משקל)

אחד מהם - נפשי נטו :wubyellow3: